Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi segíthet rajtam? Elhagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet rajtam? Elhagytam magam!

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 17 éves lány vagyok.Volt egy 1 éves kapcsolatom. Most vagyok életemben először szerelmes és a barátom is azt mondta, hogy most volt életében először szerelmes. Minden olyan jó volt, örök életre terveztük ezt a kapcsolatot, tényleg nagyon mély érzelmi és lelki kötelék volt köztünk. Viszont a barátom a kapcsolatunk utolsó hónapjában elkezdett rendszeresen inni, és leszart engem.Alig találkoztunk, eltávolodtunk egymástól.Egyik este megmondtam neki, hogy nekem ez nagyon rossz, és hogy én többet nem fogom keresni őt..mert mindig én kerestem ebben az 1 hónapban..Ő ezt úgy vette le, hogy én szakítottam vele..Beszélgettünk és azt mondta, hogy szeret engem de nem bírja már ezt a sok veszekedést ami mostanában volt. Azt mondta már nem megy ez köztünk, de szeret. Vége lett így köztünk..Aznap este, ahogy szakítottunk megismert egy lányt és vele párszor találkozgatott..én nem kerestem őt, de ő 1 hétre rá felhívott részegen és azt mondta beszéljük meg mert szeret..megbeszéltük..ez délelőtt történt..aztán délután elhívott beszélni és azt mondta nem megy ez neki..én összetörtem mert azt hittem végre rendbe jön ez az egész. 1 nappal utána összejött azzal a csajjal akivel megismerkedett. Most szeret engem és el akar felejteni azzal a másik lánnyal?

2014. aug. 5. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a másik csaj már képben volt nála abban az utolsó hónapban azért nem keresett. Én ha valakit szeretek akkor nem keresek mást.
2014. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal a lánnyal akkor ismerkedett meg mikor szakítottunk.
2014. aug. 5. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudod? :)
2014. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a pia és te közülled sajnos a piát választotta !:( (szerintem rosszul tette)

Jó , nem mondom énis szoktam inni :D , de nekem a barátnőm mindenek felett van !

2014. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, 17 éves Vagy. Gondolom a pasi se sokkal idősebb. Ennyi idősen nincs olyan, hogy örök szerelem. Ez az az időszak, amikor ki kell bulizni magát az embernek, meg kell tapasztalni pozitív és negatív dolgokat. Fogadd el, hogy ezzel a sráccal Neked ennyi volt.
2014. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!