Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez most mi lehet? Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet? Barátság vagy több?

Figyelt kérdés
Volt egy srác. Nagyon sokáig hülyített. Több, mint egy évig (14 hónap). 8 hónap után szétmentünk, aztán 4 hónap múlva újra összejöttünk. Nagyon jó barátomnak éreztem. De mióta újra összejöttünk a szex nem működött. Nem kívánta. Most újra szétmentünk. Én vetettem véget a dolognak ma. Nem érzem még szomorúnak magam (bár amikor megmondtam neki a dolgot, akkor sírtam). Én sem kívántam vele nagyon a szexet. De mindig féltékeny voltam, mikor más nőkről beszélt (engem nem akart felvállalni, folyton féltékennyé tett, ráadásul kozmetikai céghez megy jövő héttől dolgozni videósnak; azt mondta csak kihasznált). Vajon szerethettem vagy én is csak barátként tekintek rá? Leszek még szomorú miatta? Furának tűnhet, hogy ide kiírom - ezt nekem kellene tudni -, de ilyen még sosem volt, hogy szakítás után ne érezzek semmit. Hogyan lehet feldolgozni? Volt már valaki hasonló szituációban?

2014. aug. 5. 22:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem először próbáljátok jobban ismerkedni. Nem kell még feltétlenül szexelnetek. Először tudjátok meg az érzéseiteket egymás iránt.
2014. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nagyon jól ismerem, tényleg a legjobb barátom. Azt mondja ő nem szerelmes belém. De úgy bánt velem, mintha komolyat is akarna tőlem. Leírtam, hogy miért szakítottam vele. Nem vagyok most szomorú. Hogyan lehet feldolgozni?
2014. aug. 5. 23:16
 3/3 anonim válasza:
1. vagyok: Háááááát.........őszintén szólva még sose voltam ilyen helyzetbe, de majd ha eszembe jut valami, hogy mit is csinálhatnál, akkor majd küldöm!
2014. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!