Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok a párotok exeire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotok exeire féltékenykedni?

Figyelt kérdés

Tartotok tőlük?

A párotok gyakran emlegeti a régi dolgokat / tartogat képeket, leveleket?


Nemet írjatok pls, és köszönöm!


22/N



2014. aug. 8. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem emlegeti őket.

Igen szoktam ettől néha ritkán...

26/F

2014. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem beszél róluk a barátnőm , teljesen elfelejtette őket !

16/F

2014. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mert szerencsére nincsenek neki exei.
2014. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

abszolút nem, pedig nem egy volt neki

néha szóba kerül, de nincs benne semmi, nálunk nem tabu

23L

2014. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában nem tartok az exektől, végülis okkal lett vége, elmúlt dolog és velem van. Viszont volt már rá példa, hogy ez tett tönkre kapcsolatot nálam, mert a pasim folyton felhozta, bárhol jártunk a volt barátnőre asszociált, sokat emlegette meg hasonlítgatta a két kapcsolatot egymáshoz, a vége fele meg már a személyiségünket meg a külső dolgokat is, mellesleg kétszínű volt velem a hátam mögött, mert beszélgetett vele. Neki megvolt az összes fénykép róla, tárgyak stb. Nem féltékeny voltam a csajra, inkább irritált hogy azt láttam hogy még fontos neki. De amúgy nem szoktam régi dolgokkal foglalkozni. Akivel most vagyok ő viszont nagyon kíváncsi a régi barátaimra, meg is kellett mutatni neki hogy kik voltak facen, meg sokat kérdezősködik hogy milyen volt velük, miket csináltunk, hova jártunk, kit szerettem. Mondjuk néha kicsit zavar. Bocsi hogy elkanyarodtam egy kicsit a témától.
2014. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy tartogat róla képeket az az ő dolga, tartsd tiszteletben. De mondjuk ha egy csomószor megemlíteni hogy milyen volt vele anno akkor lehet hogy visszaküldeném hozzá :D
2014. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne tartogasson képeket szerintem :D Biztos idegbajt kapnék ha meglátnám, hogy a párom pl csókolózik az egyik exével a fotón. Ha tartogatja akkor annak oka van.

Én szoktam féltékeny lenni mert volt, hogy szóba kerültek. Igaz én kérdezgettem, nem kellett volna. Egyébként tudom, hogy nincs okom rá, de mégis...

2014. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tartok tőlük, nem szoktuk egymásnak emlegetni.
2014. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tette már tönkre kapcsolatomat az ex. Nem alaptalanul tartottam tőle....
2014. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!