Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » S. O. S.! A baratnom tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! A baratnom tegnap varatlanul szakitott velem azert mert nem allunk anyagilag egy szinten. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Minden elojel nelkul egy kisebb vita utan egyszer csak monsta hogy szakit eloszor durvan aztan amikor latta mennyire kiborultam mar "kedvesebben" es hiaba akarmilyen probalkozasom nem enged barmit is mondok nem tusom meggyozni. Nem ertem egyszeruen nem bieom felfogni egyszer csak irta hogy ennyi es nem birom felfogni ezt... Hiaba... azt mondta meg mindig szeret . de olyan kimeletlenul kidobott. Sikerult elernem hogy meg egy hetig csak beszeljen velem legalabb ennyi idom van megoldani valahogy. Kerlek segitsetek!!!! Es egyebkent mondta hogy ot ez mennyire zavarja es hogy nem birja stb. Teljesen ugy allit be engem mintha ilyen vagy olyan gazdagok lennenk pedig meg csak nem is vagyunk azok!!! nincs luxusautonk se medence se jacuzzi semmi. Es a legrosszabb hogy nem ertem miert ilyen hirtelen ez olyan felfoghatatlan. Nekik regen nagyon jol ment jobban mint nekunk most es elvaltak o az anyukajaval el aki egyedul tartja el oket . Soha egy szot nem szoltam en erre engem egyaltalan nem erdekelt soha felolem a hid alatt is elhetnenek akkor is szeretnem. De teljesen normalis korulmenyek kozott elnek nem is kicsi negyszobas lakas nem ertem miert csinalja ezt. Nem engedi azt sem hogy talalkozzunk ! Mit csinaljak? kerlek segitsetek!!!!!!

2014. aug. 9. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsanat az ekezetek miatt telefonrol irok
2014. aug. 9. 12:32
 2/11 anonim ***** válasza:

most az a baja hogy több pénzed van mint neki?

hm ilyen csajról sem hallottam még akit ez zavarna:D

legyél akkor csóró:DD

2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de a történelemben nem volt még ilyen,hogy azért dobjon ki mert gazdagabb vagy ez 1x-üen hihetetlen,ez nem vall 1-nőre sem..
2014. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és nálam sokkal jobb anyagi helyzetűvel én sem jönnék össze. Volt rá példa, hogy udvarolt nagyon gazdag pasi, de nem akartam tőle semmit. Másak az igények, a szórakozási lehetőségek, az életfelfogás, minden. Lehet, hülyeség de én így látom. Ráadásul nem tudnám elviselni, ha egyszer valamikor visszaélne ezzel.

Egyébként ha tényleg ez a problémája a lánynak, és úgy gondolod, hogy nem nagy különbség van az anyagi helyzetetek között akkor add ezt a tudtára. Plusz, győzd meg arról, hogy nem zavar téged. Jobb ötletem sajnos nincs.

2014. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ilyen hülye kifogást , hogy ezért :) ennél nevetségesebbet még nem hallottam , elne hidd már neki , hogy ezért szakított
2014. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:
Ne vedd be a süket maszlagot, kitalált egy lüke kifogást, mert gyáva a szemedbe mondani, az igazat és csak ilyen gagyi duma jutott az eszébe. A valóság az, hogy jó eséllyel már nem szeret vagy megkörnyékezte más aki jobban tetszik neki, sry.
2014. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajna nálunk is ez megy, azthiszi a párom h nekünk milyen jól megy, csak mert felújitott lakásba élünk, 3 évbe 1x elmegyünk nyaralni, van mosogatógépünk... Mindkét szülőm melózik, én tanulok.. Neki nincs munkája, az anyjával él, egy segélyből meg nyugdijból, van h 8.-án már pénz sincs.. :S Nem is akar ezen változtatni pedig van jó szakija, jó esze...
2014. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú volt a kapcsolat?
2015. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most , ennyi idő után megint előállt ugyanez :(( Ugyan ilyen indokkal , mást nem is tudott mondani . Hogy milyen rossz érzés neki, hogy irigykedik stb. Hogy most egyedül szeretne lenni, mert mellettem folyamatosan szorong stb.

Hiába mondtam neki akármit hajthatatlan , nem lehet igaz ,hogy emiatt akar szakítani velem ,másfél éve együtt vagyunk semmi előjele nem volt. Nem is írt rá senki facebookon semmi.... Kérlek segítsetek :(

2015. febr. 14. 10:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Mintha megőrült volna...
2015. febr. 14. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!