Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem bírom elviselni a szakítást. Már a legrosszabb dolgokon jár a fejem. Valami pár biztató szót vagy valamit tudnátok mondani? Tapasztalatok? Járt már vki így? Mikor lett jobb vagy múlt el?

Figyelt kérdés

Nem bírom ezt a hatalmas ürességet és ezt a nagy fokú hiányt. Tegnap felhívtam még a telefont is rám csapta, azt mondta nem hiányzom és nem érdeklem őt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Ez mind a kettő az én kérdésem.

Kérlek, ha van tapasztalataitok hasonló kapcsolat befejezésre, hogy az egyik napról a másikra dobtak el és évekig becsaptak, kérlek írjon. Már az öngyilkosság is megfordult a fejembe, nem tudom magam kontrollálni.


Köszönöm és bocsánat de teljesen kikészültem.



2014. aug. 20. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre! Az a baj, hogy ez sokszor megesik... Néhányan nem fogják fel, hogy mennyire fáj a másiknak. Pedig ilyen gondolatokat ébreszt a másikban, akit egyszer szeretett. Próbálj valakire támaszkodni. Barát/ barátnő/ család. Kitartás, lesz jobb is egyszer! Egy ilyen vég után jobb is hogy szakítottatok. Ki tudja milyen dolgok lettek volna. Vagyis érted... Lehet a későbbiekben szemét lett volna. Kitartás!!!
2014. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


a múlton nem tudsz változtatni, a kérdés csak az hogy mit kezdesz a jelenben? mindig van tovább főleg huszonévesen, szóval csak előre nézz és azt keresd mitől lehetsz megint boldog és ne azt nézd mi volt eddig, mert az csak visszahúz.

2014. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Találj magadnak 1 olyam elfoglaltságot amit élvezel csinálni és leköt annyira hogy ne gondolkozz folyamatosan ezen. Ezen végig kell menned, és nincs rövidebb út... fogadd el a helyzeted és lépj tovább.
2014. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En annyira nem birtam elviselni a hianyat hogy elviseltem azt is hogy megvert,hazudott,megalazott...Addig sirtam hogy osszehanytam magam,a kapcsolatunk vegere csak a fajdalmakbol ereztem hogy szeretem...Aztan amikor aztmondta a veres utan hogy szeret es hozzuk helyre,majd amig nyaraltam megkurt egy masik lanyt es szinten ramcsapkodta a telefont 2 ev kapcsolat utan,rajottem hogy mi a fenet muvelek ...elhataroztam hogy sokkal jobbat erdemlek,elkezdett konyorogni miutan leszartam,nem adtam be a derekamat es azota sokkal jobb az eletem..egy sokkal felszabadultabb ember lettem,tudok nevetni es azota mar lett egy uj kapcsolatom is..Hatarozd el hogy tovabb lepsz,es torekedj-koncentralj arra hogy nem tole fugg a boldogsagod,csakis magadtol,a HOZZAALLASODTOL!! Erezd jol magad,jarj el baratokkal,legyel sokat a csaladoddal,ne lovald bele magad a fajdalomba es meglatod egyre jobban fogod erezni magad!:)
2014. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj le!Ne keresd őt,hagyd békén.Menj sétálgatni,olvass,sportolj kösd le magad valamivel.Mérlegeld,hogy mit ronthattál el a kapcsolatban.Ne alázkodj meg,mg tartsd tiszteletben az exed döntését.
2014. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Állandóan azon gondolkodom, hogy mit ronthattam el. Minden elrontottam annak fényében, hogy a szüleit úgy állította be, hogy rabszolgának tartják őt otthon és még csak velem sem engedik találkozni és nem látnak szívesen náluk. Folyamatosan kérleltem őt, hogy mondjon el mindent a szüleinek ha kell vesszen velük össze, mert szegény ő. De kiderült, hogy a szülei nagyon kedves emberek. Azért haragított össze a családkával, hogy ne derüljön ki, hogy tulajdonképpen ő semmit nem csinál otthon, csak a haverjaival lóg, nekem meg hazudhatja, hogy az apjának segít. Mindig mellettem álltam, még pszichológushoz is elvittem, mert annyira össze volt omolva a meséje miatt. És én hittem neki, pedig hányszor volt gyanús. Mindig mellette voltam, mind lelkileg, pénzt is adtam neki kölcsön, sőt volt olyan, hogy dolgokat megvettem neki, mert mindig le volt égve, mint kiderült azért, mert cigire költötte minden pénzét, és én még csak azt se tudtam, hogy bagózik. Az apját pszichopatának állította be, jó hogy mindig csak a vita volt, hogy beszéljen a szüleivel és találkozni akartam vele, ha nem is csak magam miatt, miatta, hogy kimenekítsem az otthoni szarból, e ebből az egészből, semmi nem volt igaz. Gyakorlatilag minden nap minden órájának minden percében hazudott nekem.
2014. aug. 20. 11:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Es ezek utan meg te gondolkozol azon hogy mit rontottal el?? Sajnalja o hogy elveszitett!!! Te meg orulj neki hogy megszabadultal tole...nem fog megvaltozni,egy hazuggal meg nem lehet komolyan tervezni!!!
2014. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg azt kéne belátnod, h te nem is ezt a szerencsétlen hazug patkányt szeretted, hanem azt akit te látni akartál benne. Ezt a "személyt" pedig te magad hoztad létre és tulajdonképpen nem is létezik. A valóságban ő csak egy p**civadász hazug sz*r.
2014. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Talán később újra lehetne majd kezdeni?
2014. aug. 20. 16:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Rohadt naiv vagy mar ne haragudj...mi lesz kesobb? Ha ujra is kezditek ugyanugy at fog baszni....
2014. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!