Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsokat szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni mert a volt barátom (első kapcsolatból 1 év után szakított velem facebookon. ) nem akar velem beszélni csak pár szót, , de a suliban mosolyog rám és nem akar ott sem beszélni. Húzza az agyam vagy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Ahogy fent megírtam facebookon dobott ki és nyáron történt nem is beszéltük meg a dolgokat... barát akart lenni de én meg mondtam hogy nem tudok az lenni,letiltottam és utánna hívogatott telefonon.. feloldottam a tíltást és ellenőrízgettet hogy mi van rajtam meg ilyesmi. az anyukája mindenbe be szól(t)... aztán megkérdeztem hogy akar e tőlem valamit ha nem akkor ne játszon velem és letiltott... megkezdődőtt a suli és osztálytársam az exem feloldotta a tiltást és írtam neki cheten hogy mi újság .. beszélgettünk semleges dolgokról és írta hogy ne írjak neki és az mondta hogy suliban is pár szót beszélgethetünk... de nézni szokott meg mosolyogni rám...

az egyik lány mondta hogy látszik rajta hogy kínlódik...

vajon csak húzza az agyam vagy akar valamit

én még szeretem őt..

bocsánat lehet elírtam egy két szót..

17/L



2014. szept. 10. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő egy igazi férfi lehet, ja nem fiú, facebookon szakít...szép.
2014. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"1 év után szakított velem facebookon"


Hangosan felnevet!

2014. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem húzza az agyad. Vagy meg akar tartani "tartaléknak".

Ha nekem fájna, hogy így viselkedik velem, akkor elé állnék (személyesen, egyik nap suli után), azt mondanám, hogy döntse el, hogy mi akar és viselkedjen aszerint.

2014. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

szerintem is tartalék vagyok... ha nincs ló jó a szamár is... szamár vagyok én..én 2 hónappal ezelőtt mikor játszott velem hogy akar valamit ha igen akkor új lap de ha nem akkor ne csinálja ezt, hagyjon békén..az volt a válasz hogy barátok... nem értem őt furcsa..nem tud dönteni... az anyukája irányítja őt... kettönk között nem tud dönteni...

2014. szept. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!