Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátnőmmel, de miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
szakítottam barátnőmmel mert kiderült hogy kavar egy másik palival.Eltelt 3 hét semmi kontakt se sms-facebookról tiltás se telefonhívás egyikünk részéről sem.Eltelik még egy hét látom facebookon hogy kivan téve hogy kapcsolatban van de én már a 3. hét után miutzán nem beszéltünk nem láttuk egymást túltettem magam rajta és mondom írok neki egy sms-t hogy sok boldogságot nekik sok sikert az életben ennyi.Ezután eltelik 3-4 szintén semmi kontakt abba a 3-4 napban sem felhív rejtett számról hogy nem e maradt nálam ez meg az de tudta hogy nem mert mindent visszaadtam neki.mondom nem le is tettem.egyből jön az sms hogy nagyon jól van költözik el stb.kit érdekel ????3 hétig nem beszélünk egyáltalán összejön mással és ilyenekkel jön.... miért??? szerintetek? hiányzom neki? nem jó a másikkal? egyépként 3 évig voltunk edjütt.

2014. szept. 11. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy te sem múltál el az emlékeiben nyomtalanul. Végül is nem rövid ideig voltatok együtt boldogok.
2014. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, sztem már nem érdekled úgy ahogyan azt te szeretnéd.
2014. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!