Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Öszejöttem egy sráccal kb egy hónapja ,már veszekedtünk is mert ő 3 nap után kimondta hogy szeretlek ,és én tőlem meg követeli ,hogy tegyem ugyan ezt. Nekem nem tiszták az érzéseim ő pedig azt állítja ,hogy szerelmes,pedig a legjobbarátnőmmel akart öszejönni ,engem meg csak "arra" akart megtartani na most én nem vagyok szerelmes és azt hiszem nincs értelme tovább folytatni ,mert ez nem fog megváltozni.

2014. szept. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már most ezt érzed,akkor ne raboljátok egymás idejét!
2014. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te magad mondtad, hogy nincs értelme. Szerintem egyértelmű, hogy mi a dolgod.
2014. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már valaki ide kiírja ezt a kérdést, az azt jelenti, nem szerelmes: tehát szakíts.
2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 évesek vagytok, eltaláltam?
2014. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké csak kellett egy még egy kis lökést hozzá,köszönöm! Elég távol állok a 13-hoz a 20 kicsit kozelebb van ;)
2014. szept. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!