Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Béküljek ki vele vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béküljek ki vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Másfél évet voltunk együtt, pár hónapja külön vagyunk, mégis minden nap beszélünk, ugyanolyan a kapcsolatunk mint akkor volt, amikor még együtt voltunk. Távkapcsolatban éltünk, elég ritkán találkoztunk. Az utóbbi hónapokban nagyon rosszra fordultak a dolgok, már nem becsült meg, nem tisztelt, nagyon sokszor csúnyán beszélt velem a barátai előtt, nagyfiúnak akarta mutatni magát, később pedig sirva jött, hogy ne haragudjak.. rajtakaptam hazugságon is, nem egyszer, rengeteg esélyt adtam neki, amiket nagyon sokszor kihasznált. Állítása szerint nem csalt meg soha, bár a bizalmamat rég elvesztette. Amikor választásra került a sor közöttem és az alkohol között, az alkoholt választotta, rengetegszer jött részegen haza reggel 4-5 órakkor.. igazi lelki terrorba tartott, mégis nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Az utóbbi hónapokban (most mióta szétmentünk) nagyon megváltozott, bizonyítani akar nekem, hogy megtud változni, folyton békülni akar, mégis nem tudom, hogy megérdemel e mégegy esélyt tőlem, vagy hagyjam az egészet? Nem tudom elképzelni, hogy mással legyek, az végképp nem, hogy ő mással legyen :(

2014. szept. 14. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Kihasználta több esélyét, lelki terrorba tartott, megalázott mások előtt....szerinted?! Ha van egy kis eszed hagyod, és keresel olyat aki normálisan viselkedik veled!
2014. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen alaktól szabadultam meg nemrég,és nem bántam meg.Kaptam helyette százszor jobbat.Neked is ezt javaslom.Neki meg ott a pia,legyen boldog vele!
2014. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ne! Le kell zárni az egészet vele! Egy jó ideig ne írjatok, te sírd ki magad, egyél rengeteg csokit, majd itány bulizni és olyan pasit keresni aki megbecsül. Kb ez a recept! Fel a fejjel! ;)
2014. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!