Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan dobott ki a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan dobott ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, a barátnőmmel 2012 óta jártunk, de most szakított velem, elmondása szerint azért mert nagyon megváltoztam. Elég cingár gyerek voltam, elkezdtem edzeni és 30 kilót híztam majdnem, izmos lettem. több barátom lett, népszerűbb lettem. az immár exem azt mondta, hogy neki ez sok, nem szereti hogy ennyi lány barátom lett, meg a régi cingár félénk énem jobban tetszett neki. pedig most is ugyan úgy foglalkoztam vele, kedves voltam, figyelmes meg belsőre nem változtam csak magabiztosabb lettem...nem értem :((

2014. szept. 15. 23:00
 1/6 RRR ***** válasza:
100%

óhatatlanul nagyobb lett az arcod és ez volt sok neki

szerintem

2014. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyképű, nem is ezzel volt a baja elmondása szerint.
2014. szept. 15. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy jogos-e, nem tudom.

Biztos jobban tetszett neki a régi éned, gondolom a nyugodtabb srácokat kedveli, nem a macsókat. Biztos féltékeny is. Lehet, hogy vele nem bánsz máshogy, de a többi lánnyal igen, és ez rosszul esik neki. Ennyire. Beszéltetek róla?

Nem baj, hogy izmos és népszerű lettél (ha nem szálltál el magadtól), ilyen korban nagyon sokat változik az ember.

2014. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen változtál és kész. Neki a régi éned, külsőd, stílusod jött be.... Ilyyn egy kapcsolat: Amikor összejöttök, azért van mert szeretitek egymás minden hülyeségét, kínját, baját, mindenét... aztán változik ez-az, és vagy az újabb jellemzőket is szeretitek egymásban vagy nem, és eltávolodtok
2014. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Féltékeny lett rád ez egyértelmű.
2014. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem változtatok együtt, és ez így jobb hidd el.
2014. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!