Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Zaklat a volt barátom, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a volt barátom, pedig már lassan 4 éve szakitottunk. Szeretne velem járni, de én vele nem. Hogyn "koptathatnám" le magamról?

Figyelt kérdés

Mind igéri, hogy jobb lesz, stb, de én undorodok tőle. Próbáltam szépen, barátságosan beszélni vele, elmagyaráztam, hogy nem akarok járni többet vele, de ő mind azzal van, hiába mondtam, hogy fejezze be. Most beszéltünk először 1 év után. Azt hiszem, hogy jelenleg nincs barátnője, azért keresett fel engem. Csak akkor szokott, és akárhányszr felkeres, mindig teszi a jófiút, hogy jöjjek össze vele.

Sokszor még azzal se tudok beszélni, aki nekem tetszik, mert egyfolytában ir, és ha nem valaszolok, akkor elkezd szomorkodni (én nem szeretem ha az is szomorú, akit ki nem állhatok), teszi a bőgős emoticonokat, s egyszerűen idegesit. Hozzám is akar jönni, hiába mondtam neki, hogy nem. Ő volt életem legnagyobb hibája... 18 L



2014. szept. 19. 13:26
 1/7 anonim válasza:
Mondd meg neki szigorúan és határozottan, hogy SEMMIKÉPPEN sem szeretnél vele újra összejönni, mert életed legnagyobb hibája ő volt, majd szakíts meg vele minden kapcsolatot! Ha ezek után sem hagyja abba, akkor szólj valakinek!
2014. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet kur.ára szeret téged!


Miért undorodsz tőle?

2014. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:

Miért érdekel ha ír és nem válaszolsz ő szomorkodik?

Többé ne is vegyél tudomást róla, ha ír ne válaszolj, ha hív ne vedd fel, utcán fordítsd el a fejed vagy menj át a túloldalra.

Egy idő után ráébred nálad mit keresnie nálad. Mert ezt a helyzetet saját magad generálod, ezért mert még mindig foglalkozol vele.

2014. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért zaklat,mert annyi eszed van, hogy felveszed neki a telefont és visszaírsz neki facebookon. Tiltsad le ha annyira nem akarod, hogy keressen és kerüld el az utcán.
2014. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem 2,5 evig zaklatott az ex, igaz, sokkal durvabban mint ami a te helyzeted. Azzal, ha valaszolsz, foglalkozol vele, csak adod ala a lovat, igy soha nem fogja abbahagyni.

Tiltsd le, hogy ne tudjon keresni, facebookon, telefonon, egyeb kozossegi oldalon, ha van, emailen allitsd be, hogy automatikusan kukaba keruljenek a levelei, nehogy elkapjon a kisertes, hogy visszairj.. Kulonben soha nem fog leszallni rolad, es meg lehet, hogy igy se egybol.

Amugy meg nehogy mar bedolj a "szomorkodasnak", meg a siros szmajliknak.. Kitartas, es ne hagyd magad.

Nekem pokol volt ez az idoszak, a mai napig felek, hogy ujra megjelenik valamilyen formaban, meg ugy is, hogy azota elkoltoztem jo messzire es munkahelyet is valtottam (volt mar ablakom elott hajnalban megjelenes, munkahelyem elott megjelenes, minden).

2014. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl. csak kedvesen viselkedek az ex csajommal, de mivel közös a társaságunk, és nem jár el miattam, mert szerinte nyomulok. Pedig csak próbálok normálisan viselkedni mint mással, de nem lehet neki ezt megmagyarázni, totál félreért. Ezért undorodik tőlem, a csaj egy bunkó. De a te eseted egészen más, mert az exed nyíltan könyörög, hogy menj vissza hozzá... Mindenesetre jó, hogy nem viselkedsz vele bunkón,csak a normális megnyilvánulásaira reagálj, figyelmeztesd, ha újra előhozza az újrakezdés témáját.
2014. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, ha ennyire zavar vagy nem hagy vagy provokáld ezt ki tőle.
2014. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!