Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem, hogy ezt megléptem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!a mai napon sajnos vége lett a közel 2 éves kapcsokatomnak.az van,hogy a-most már-volt barátnőmmel mindketten rengeteg hibát elkövettünk,ugyanakkor a legnagyobb boldogságot is szereztük egymásnak.még a szexben is elsők voltunk egymásnak!...de...valami eltört.én a magam részéről beismertem a hibáim.sokszor nem kerestem,egyszer nem védtem meg,összebalhéztam egy osztálytársával (akinek tetszett),hogy szálljon le róla (a barátnőm amugy nem vette komolyan)...ő pedig alaptalanul féltékenykedett,megvádolt dolgokkal és 3-szor megcsalt.azóta rohadtul sokat őrlődtem,de ma ezt megléptem.hazudni nem akarok se magamnak,se senkinek.szeretem,de ezt nem tudom hová tenni,leginkább azt hogy félrelépett.rohadtul fáj ez,de úgy érzem így a jobb. Ti mit gondoltok? 18/F

2014. szept. 21. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt háromszor is? egyébként jól tetted, hogy meglépted, nyilván amiatt is nehéz volt mert első voltatok egymásnak, ez felmérések szerint nagyon is befolyásolja a szakításokat, hetekig, hónapokig is húzzák-nyúzzák a kapcsolat végén a felek a dolgot...
2014. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az első megcsalásnál dobni kellett volna. Am grat. , nincs szökséged ilyen ribizlikre ;)
2014. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Megcsalt volna újra.
2014. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szemében egy papucs voltál, ha 3-szor is megbocsájtottál neki. Ezt már az elsőnél meg kellett volna tenned. Igen, jól tetted. Többet ne is beszélj vele. Az ilyen nem érdemli meg.
2014. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jo döntes,a megcsalas nem fer bele egy kapcsolatba,fiatal vagy,talalsz jobbat.Egy ideig hianyozni fog.
2014. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
El kell ismernem,tényleg papucs voltam.sok mindent ráhagytam,az első megcsalást is könnyen megbocsátottam,mert egyszerűen rohadt érzékeny fázisban voltunk és féltem hogy elveszítem,ezenkívül alig mertem neki visszaszólni.ebben megváltoztam,ma már nem félek ettől.
2014. szept. 21. 22:38
 7/9 PearlDiver ***** válasza:
Aki megcsal, sosem lesz utána azzal tökéletes a bizalom. Szóval nem nagy kár érte.
2014. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 30. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy palira vettek fiam!

Sajnálom, de biztosan lesznek rendes csajok is az életedben, csak nyisd ki a szemed!

2015. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!