Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt pasimmal újra összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasimmal újra összejöttünk és ez sokkal jobb mint a régi. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

a pasimmal (először) még januárban jártam de kb két hét után szakított velem és másnap már össze is jött egy másik csajjal (vele se sokáig járt) és állandóan csesztetett. aztán április óta könyörgött és kért bocsánatot (meg mondta h egy bal*@sz volt meg h az egy másik éne volt stb...) és most is kb két hete járunk de sokkal jobb mint amikor régen jártunk.

miért lehet ez?



2014. szept. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet rájött hogy fontos voltál neki.
2014. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy ideig legalább is ..
2014. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És te vagy egy 13-15 éves kislány ezzel a szinttel
2014. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert már megvolt neki az összes barátnőd :D
2014. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öööööööööööö.... Jellemfejlődés?
2014. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem csak neki jobb hanem nekem is... úgy érzem h még senkit se szerettem így és ezelőtt egyik pasim iránt se éreztem ilyet
2014. szept. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!