Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak úgy, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
a barátommal cca. 2hónapja találkoztunk egy falunapon.. egyből megtetszettem neki és amilyen rámenős volt 6napjára rá össze is jöttünk azzal a gondolattal hogy a szerelem majd megjön később.. én ezt elleneztem de sajnos könnyen meggyőzhető vagyok.. eltelt másfél hónap és nála ugynéz ki hogy egyre jobban belémszeret, míg nálam ugy hogy egyre inkább elegem kezd belőle lenni. nem akarom megbántani, de nemakarom vele tovább folytatni.. hogy tudnám ugy megtenni hogy ne bántsam meg?

2014. szept. 25. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondod neki hogy nálad nem indult be a szerelem és ennyi!

Mást nem tudsz!

2014. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Buford Tannen ***** válasza:
gondolom te vagy az első bnője
2014. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gonosz voltam. Elkezdtem tőlle távolosni (kevesebb közös program, sose érek rá alapon) és végül Ő szakított.
2014. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
UUUhaaa ha te vagy az első B nője akkor tied a megtiszteltetés hogy össze törd pici szívét ugyan is kell ez a lökés hogy férfivá érjen
2014. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne meg tudni, hogy lehet úgy szakitani, hogy ne okozzunk fájdalmat. Én volt már hogy megmondtam, hogy nem tudtam beleszeretni és nekem igy nem megy, hónapokig könyörgött hogy próbáljuk meg, szörnyü volt.

Nekem az jött be legjobban, ha megvártam egy megfelelő időszakot, pl. nyár végén elkezdődött a suli, mindkettőnknek, máshol igy elmaradtunk egymástól. Elutaztam hosszabb időre, és ugy váltam el tőle, hogy bármi történhet még külön vagyunk, ne kötelezzük el egymást, stb..

2014. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a játékosdi senkinek sem jó. Nem vezet semmire. Nyíltan, üljetek le, beazéljétek meg. Az egyenes beszéd a legtisztább. Fáj, fáj, de nem tudsz se te, se ő mit tenni. Így kerülheted el a legnagyobb szenvedéseket.
2014. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő 22 én pedig 20 évesek vagyunk, nem én vagyok az első barátnője, csak 2es fel evet bortonben volt futermesztesert es miota kijott kb 1eve azota vagyok az elso neki... O dolgozik abban a varosban ahol en kezdtem most az egyetemet úgyh az hogy egyre tavolodjunk az nemjo.. Igyis alig van kozos programunk, ha o nemir ense irok... Es attol felek hogy itt is az lesz hogy meg nagyon sokaig fog utannam jarni hogy de adjak magunknak meg evy eselyt... Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2014. szept. 26. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!