Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy vége?

Figyelt kérdés
Bizonytalan voltam benne, hogy akarom e az egész kapcsolatot, de végül belementem, barátnőim is azt tanácsolták, próbáljuk meg. Most elméletileg "együtt vagyunk" 3 napja, de nyilvános helyen nem csókolóztunk még, például a barátai előtt, csak olyan helyen ahol senki nem látott, szerintem nem akarja felvállalni, vagy csak tart a dologtól, nem tudom. Azért vágtam bele, mert nagyon bírtam mint barát. Még most az elején megszeretném neki mondani, amit érzek, nem akarom húzni, mert akkor csak jobban megbántom. Nagyon rendes srácnak ismerem, és tudom hogy tényleg szeret, de már majdnem lefeküdtünk, én állítottam le, hogy nem lesz ez még túl korai? Teljesen tanácstalan vagyok, most sokkal inkább úgy érzem, nem akarom folytatni. Hogyan mondjam meg neki?

2014. szept. 26. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén.
2014. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Létezik olyan nő, aki nem szórakozik a férfiakkal?
2014. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szórakozik? Semmi gond nem lenne, ha nem akart volna lefeküdni 3 nap után, már ne is haragudj. Létezik olyan férfi, akar nem akar szexelni, az első csók után?
2014. szept. 26. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik. Csak olyan van, aki visszafogja magát.
2014. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Csak a punidra hajt!
2014. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!