Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is nő lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nő lehet a dologban? Pasik miért tagadjátok még akkor is, ha már mindegy?

Figyelt kérdés
A barátom szó szerint egyik napról a másikra elhidegült tőlem. Pénteken még minden rendben volt, szombaton teljesen eltűnt, majd mikor beszéltünk, teljesen rideg volt. Állítólag bulizni volt szabadtéri koncerten!, de mikor este beszéltünk síri csönd volt a háttérben. Majd ez ment egy hétig, végül szakítottam vele. Utána megkérdeztem azért lett e ilyen, mert van valakije (akár kilátásban), ha igen, mondj meg nyugodtan mert már úgy sem számít és akkor talán én is könnyebben feldolgozom, mert tudom az okát, miért változott meg ilyen hirtelen. Váltig állította, hogy nincs.Ehhez képest egész héten egy órával később ért haza, mint szokott a munkából, ma pedig már egyáltalán nem is volt gépnél (eddig gépfüggő volt, amint hazament, egyből beült a gép elé, így ez igenis nála nagyon furcsa). Szerintetek is lehet más nő a dologban? Csak nem értem akkor miért nem mondta el, mikor kifejtettem neki, hogy miért lenne nekem könnyebb ha tudnám, így nem értem, miért tagadta.

2014. okt. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy gerinctelen pasit, de ettől még nem mindenki ilyen. Valószínüleg van valami a háttérben és könnyen lehet, hogy egy nő. Lépj túl rajta és éld az életed. Az ilyenekre ne fecsérelj időt.

20F

2014. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem általánosításként írtam, csak sokan így vannak. Persze, hogy túl kell lépnem, csak jó lenne tudni, mert nem mindegy. És nem amiatt írtam ki a kérdést, hogy válaszként a "lépj túl rajta"-t kapjam. De amúgy köszi, mert végül is válaszoltál :)
2014. okt. 3. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt... a barátom egyik napról a másikra elhidegült tőlem, majd szinte teljesen közömbös lett és azt mondta már nem érez irántam szerelmet...Ez kb 3 nap leforgása alatt történt, szakított velem. Kérdeztem, hogy nő van e a dologban, de azt mondta hogy : NEM, nekem tiszta a lelkiismeretem... Majd kb 2 hét múlva már mással állt kapcsolatban. Pikk pakk túllépett rajtam....Szóval szerintem TUTI hogy nő van a dologban...
2014. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!