Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha féltékeny a barátom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátom tagadja, h féltékeny lenne.Mégis sutyiban nyomoz utánam. Ellenőriz, bizalmatlan.


Amikor összejöttünk mind kettőnknek volt párkapcsolata (nekem kb 1 hónapig), ezt tudta. De utána sohasem volt más, és nem is csaltam meg. Mégis folyamatosan bűntudatom van, sunnyogok a saját életemben, úgy érzem, h ha valamit úgy teszek, h nem tud róla, hibát követek el. Álandóan rettegek, h elhagy.


Ma is többször felhívott, h számon kérjen, és utalt rá, h ha én pasizok, akkor ő sem lesz hűséges. De hiszen nem pasizok.


Nem tudom, h mi a helyes. Ha hagyom, h ellenőrizzen, az őrületbe kerget, és nyomasztó az egész, és persze egyre többet követel, szinte ő irányítja az életem.

Ha meg ellenállok, elhagy.



2014. okt. 4. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
mond mev neki hogy tudsz az aljas kis húzásairól és hogy nyomozgat utánad amennyiben nem hagyja abba akkor majd adsz neki rá omot hogy féltékenykedjen
2014. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
csak egy kérdés: van értelme olyan kapcsolatnak, amiben zéró bizalom van?
2014. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!