Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek egy ilyen levélnek?

Figyelt kérdés
Egy srác rögtön aznap este írt nekem egy üzenetet, amikor szakított az exnőjével, hogy szeretne velem beszélni. Igazából csak ennyit írt, hogy most ért véget a kapcsolata, és "aztán nem tudom mi lesz. Beszélünk…És ha írsz válaszolok." Meglepődtem. Korábban már kétszer is írtam neki, de nem válaszolt. Nem kikezdeni akartam vele pedig, csak kérdeztem tőle egy dolgot. Mikor a barátnője kidobja meg rögtön ír. Ez normális szerintetek?

2014. okt. 5. 03:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem örülnék neki...normális pasi szakítás után egyből nem rohan más nőhöz...valószínű hogy csak felejteni akar veled,kihasználni téged stb...
2014. okt. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerelmes pasi nem rohan egyből más nőhöz.

de itt a sztoriban meg nem volt erről szó.

lehet,hogy már évek óta nyűglődtek,csak a tisztesség miatt fafejkedett eddig most mondták ki,hogy vége,de a valóságban már régen szakítottak.

2014. okt. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, az igazság az, hogy nem szerette a barátnőjét és csak arra várt, hogy szakítson vele végre. De nem érzi ő, hogy így azért mégiscsak furcsa kezdeni egy levelezést? Mert így olyan, mintha azt mondaná nekem, hogy tudja, hogy biztos odavagyok érte mert már írtam neki, eddig nem volt szabad a pálya, de most már az, és nyugodtan udvaroljak neki, ha akarok.
2014. okt. 5. 04:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez kb olyan hangvételű, hogy "na jó, most már nincs csajom, megengedem, hogy teperj". Most már te is jó vagy neki.. szerintem elég megalázó, én biztos nem írnék neki, vagy maximum olyat, hogy "most már jó lennék mi? hát így jártál :-)"
2014. okt. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%

ez nem korrekt srác. Direkt mondom, hogy srác, mert ez nem férfi. Csak arra várt, hogy szakítson vele..?! ez undorító, gerinctelen, gyáva és még sorolhatnám. Ha nem szereti, az a legkevesebb, hogy megtesz mindent, hogy újra megszeresse, vagy véget vet a kapcsolatnak. Semmiképp se kezdj el semmit egy ilyen alakkal, inkább keress egy FÉRFIT! Tegyél magadnak egy szívességet és vizsgáld meg belülről a srácokat, emeld magasabbra a mércét, ne is gondolkozz el ilyen embereken... de tényleg..

Barátaimmal van egy "jelmondatunk": "Egy nővel bármit megtehetsz, csak a szívét nem törheted össze."

Aki ennek nem felel meg, azzal szóba se állj, mert jobb szinglinek lenni, mint max 1-2 évig elpötyögni egy suttyó alakkal, aki végül még ahhoz is gerinctelen, hogy szakítson, hogy aztán találj valaki jobbat!

Bocsi a kirohanásért, de az ilyen antiférfiak elképesztően felhúznak..

2014. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es! Hát ez az, én is ezt írtam :D Ezt nem nagyon lehet udvarlásnak értelmezni sajnos.

Előző! Akkor te férfi vagy, ugye? Szerintem is szörnyen gerinctelen és gyáva ez a srác. Amúgy évekig volt az exével úgy, hogy elvileg már engem "szeretett". De semmit sem tett, és amikor írtam neki régebben, az öccse hiába győzködte, hogy válaszoljon nekem, állítólag ő azt mondta, hogy nem mer így velem beszélni (úgy, hogy még kapcsolatban van). A slusszpoén pedig, hogy miután levelezni kezdtünk, elkezdett nekem áradozni a volt kapcsolatáról, hogy az egy csoda volt és mindenki rájuk irigykedett. És kérdezgeti, hogy miért vagyok ilyen kitartó, hogy még mindig írok neki. Meg akarna alázni azt hiszem, de nem fog.

2014. okt. 6. 00:28
 7/7 anonim válasza:

soha az életben ne beszélj vele többet. Előző vagyok, igen, férfi, 23 éves, és undorodom a generációm "férfiaitól".

"Egy nővel bármit megtehetsz, csak a szívét nem törheted össze."

SOHA ne állj szóba olyan sráccal és menekülj az olyan srácok elől, akik ennek nem felelnek meg, mert ha 2 hónap, ha két év, ha két évtized múlva, de előbb vagy utóbb meg fogod bánni, hogy odaadtad magad és az életed egy gerinctelen féregnek, aki férfinak hiszi magát, de lélekben csak gyerek. Emeld meg a mércét, ne add magad olyan olcsón, hogy egy ilyen srácnak esélye legyen nálad. És nagyon örülök, hogy átlátsz rajta és nem engedsz a csábításának. Tényleg! Tegyél magadnak egy szívességet és töröld, tiltsd le, soha többé ne állj szóba se vele, se senki olyannal, aki hasonlít hozzá belül. Ha így teszel, előbb utóbb biztos vagyok benne, hogy hálás leszel nekem. Ne érd be kevesebbel, mint egy igazi férfival, aki nem azért akar veled kapcsolatot, hogy a saját önző vágyait kielégítse veled testileg és érzelmileg. Hanem keress olyan férfit, aki pont érted él és azt akarja, hogy ő tegyen téged boldoggá. Akinek ilyen mentalitása van, az nem fog csak úgy megcsalni, kihasználni vagy "jobb nincs" alapon veled maradni, amíg nem talál mást. Keress egy igazi férfit!

/aláírás: egy fiatal lelkipásztor/

2014. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!