Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő mire elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire elmúlik a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, most, hogy miért az nem fontos.

És rosszul érzem magamat egyedül, folyton rá gondolok, meg arra az időre amikor jó volt vele; de nem akarok visszamenni hozzá, lehet vissza sem fogadna.

Mennyi időt kell még szenvedni? Mikor múlik el?

Valami jó tanács? :(



2014. okt. 5. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát változó...én szívesen beszélek veled!
2014. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 catsandhs válasza:
Szerintem teljesen akkor nyugodhatsz bele, amikor egy másik lány elfeledteti veled.
2014. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól is függ szerintem hogy mennyi idős vagy,első nagy szerelem volt-e ,meddig tartott..:) engem nemrég "dobott ki" az exem..3hét után jobban éreztem magam..:)
2014. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# köszi :)

2# hát ez az, de nekem nem kell most más nő. :(

2014. okt. 5. 18:09
 5/6 A kérdező kommentje:
3# az első volt és 26 éves vagyok... tudom gáz, de így jött össze, mert félénk természetű elvontabb személyiség voltam, mondjuk már nem annyira. Kaptam pozitív jelzéseket lányoktól amúgy, de nem érdekeltek, amíg vele voltam.
2014. okt. 5. 18:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah és 10 hónapig voltunk együtt. Amely során válogatottan éltem át a mennyországot és a poklot.
2014. okt. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!