Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

zóval az úgy történt,hogy összejöttem egy fiúval akit tényleg nagyon szerettem,aztán egy hülyeségen összevesztünk,nagyon és olyanokat írt hogy "Tudod mit bameg megyek inkább,mert már úgy felbasztad az agyam hogy nem igaz" stb.

Később még én írtam rá hogy beszéljük meg a dolgot,ezalatt ő kibeszélt a legjobb barátommal.De kibékültünk

Hát elég jól voltunk,amíg hetekkel később rám írt hogy legyünk megint barátok,mert ezt nem így képzelte el.Vége lett.Megtudtam hogy azért szakított velem hogy az exével újra összejöjjön(még nincsenek együtt).Aztán a fiú olyanokat írt hogy amikor velem járt akkor üress szívvel mert nem igazán szeretett engem,pedig az előtt mondogatta hogyha elhagynám akkor öngyilkos lenne és amikor egyszer nagyon összevesztünk akkoris sírt.Annak a lánynak meg irogattja hogy őt senki nem érti meg,meg hogy ő a legrendesebb a bandából,azelőtt viszont ő irogatott ilyeneket nekem,meg ő mondta az xéről hogy miylen egy segg.hülye.Most meg neki ír ilyeneket rólam,meg az egész bandát kibeszéli(értelmezhetitek a "banda"szót úgy hogy osztály vagy csoport)

Mondta mikor szakítottunk,hogy maradhatunk barátok,de heteken keresztül rám se hederített.A csajos taktikát használt,hogy a rég emlékeket hozza fel és másikra uszítja hogy neki tiszta legyen a büntudata,vagy nem is tudom miylen taktika ez.

Még amikor együtt voltunk,akkor a többiek elmentek szalonnát sütni és ő is ment.Két barátom is mesélte hogy ott voltak az exével egy takaró alatt összebújva mert "hideg" volt vagy mit tudom én.

Szóval,mit tanácsoltok ez ügyben,nekem nagyon fájt és nehezen tudom elfelejteni.Most meg az egész osztály védi,hol ott midnenkit kibeszélt.Teszi a mártírt.

Mit tanácsoltok?



2014. okt. 8. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy bunkó parszt hagyd az egészet nem éri meg ne beszélj vele és ne vedd fel amit a többiek mondanak.

Egyébként hány éves vagy?

2014. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ahogy mondtad...Teszi a mártírt.Az ilyeneknek mindig is nagy lesz a pofájuk,az önbescülésüket se adják fel,mert a büszkeségük nőtt,hogy egy lányt így tett tönkre.Gratula az ilyennek...büszke lehet magára.

Egyébként meg azt tanácsolom,hagyd a p.csába,oszlasd el a rózsaszín ködfelhő,eszed vegye át a szíved helyett az irányítást és lépj tovább,mert ez egy köpönyegforgató surmó.Nem éri meg hogy könnyt hullass érte,tudom könnyű ezt mondani,de ha megértetted őt,akkor értsd meg magadat,hogy az életeben lesz még sok ilyen,lehet hogy te fogsz összetörni mások szívét.

Ismerkedj,próbálj ki új dolgokat,nézd levegőnek.

Egyébként nem kizárt hogy ha az exével akar majd újra összejönni,akkor később hozzád fog majd futni,te meg akkor tedd őt tönkre.Hidd el,megéri a várakozás,te pont akkor fogod elfelejteni ezt a "Mű Rómeót" :)

2014. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Két saller, aztán tudja hol a helye..Tényleg egy paraszt. Sajna nem tudsz vele mit csinálni, ő ilyen. Majd megváltozik. Ha meg nem, az az ő kára lesz.
2014. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!