Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy, ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy, ne?

Figyelt kérdés
5 éve járunk,19F vagyok ő 21L.Mostanában már nagyon bizonytalan vagyok ebben az egészben,nem is illünk egymáshoz,szerintem csak megszokás,és a kivülállók szerint is.De ő nagyon szeret elvileg,de elbírom nélküle képzelni a jővőm.Viszont első szerelem,és biztosan jó ideig meg lennék zuhanva,plusz őt is összetörném?Adjak ennek az egésznek egy esélyt vagy ne?ÉS ha megbánom ha kidobom?Nagyon rosszul mennek ezek az érzelmes dolgok,autista vagyok.

2014. okt. 9. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
,,Az érzelmek azért érzelmek mert ösztönösen jönnek, ha már erőltetni, gondolkozni kell rajta az már nem érzelem csak színjáték"
2014. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele? Az túl bonyolult lenne?
2014. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beszéltünk,de mindig meggyőz arról még hogy van jővőnk.
2014. okt. 9. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolod végig hogy milyen nőre lenne szükséged illetve milyen mellett tudnád elképzelni magad. Aztán beszéljétek meg hogy tudna-e azzá a valakivé válni illetve hogy szeretne-e egyáltalán azzá válni. Na meg persze hogy neked kivé kéne hozzá válni.
2014. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol laksz ? lehet h ismerlek
2014. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2014. okt. 9. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor ismerek másik párt akik hasonló cipőben járnak. amugy szerintem gondold végig az összes lehetőséget h mi lesz ha vele maradsz és mi lesz nélküle, és csak utána hozd meg a döntésed
2014. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha cak azért szakitaál,mert már nem vagy oly lángolón szerelmes, akkor ne. sokan szakitanak mondván h vége szerelemnek..de annyira buták az emberek ennyi erővel 3-5-7-10 évente cserélgethetnéka partnert..persze ha jönne eg uj lány elején odalennél meg lángolón szerelmes. 5mulva az is kihül kissé, ez természetes.ritka a sirig tartó szerelem. mérlegelj.ha amugy megbizható,rendes lány, jószívű lány és szeret.én a helyedben nem tennéminkább "felfrissiteném"a kapcsoaltot valamivl.mert egy kapcsolat magátolnem megyk.tenni kell bele.nem kell egyből az első zökkenőnél kiszállni.küzdj hogy szeresd.kered meg mit tudsz benne szeretni.mi az amit nem.ha győz a szerethető oldala maradj..ha nem akkor már szeretet sem olyan.akkor lépj
2014. okt. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!