Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés
Több mint két évig voltam együtt a baratommal, és most szakított velem. Képtelen vagyok feldolgozni.. Iszonyatosan fáj, és rettenetesen hiányzik, állandóan csak sírok. Hiába vagyok a barataimmal, akkor is csak ő jár a fejemben, és az hogy már nincs velem. Mit tudnék tenni? :(

2014. okt. 11. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Idő kell. Idővel elmúlnak a dolgok, köztük a fájdalom és a hiányérzet is.
2014. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi mondjuk meg,hogy hogyan élj?
2014. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak tanácsot kértem, bocsi, mert iszonyatosan szomorú vagyok, annyira hogy nem tudom mit kezdjek magammal
2014. okt. 11. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2014. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak ezt tudom mondani, idővel elmulik. Jol sird ki magadat, de nem pityereghetsz örökké. Hivd át a barátnőidet, nézzetek filmeket (a Dögölj meg John Tuckert ajánlom ;)) és beszélgessetek sokat. Most még nehéz, de csak az idő segithet. Fel a fejjel :)
2014. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De nagy gondjaid vannak.....irígyellek.
2014. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Idővel tényleg csillapodni fog ez az egész benned.

Nem mondom,hogy nem fog majd eszedbe jutni vagy esetleg örökre a szívedben maradni.

Én is hasonló cipőben járok de a barátok és az idő segített,és bár itt van a szívemben örökre elfogadtam a tényeket és próbálom élni a saját életemet.

Sok szerencsét neked és remélem hamar rendbe jössz,fel a fejjel!!

2014. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!