Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináltok, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, hogy lehet átvészelni, ha összevesztetek és a párotok nem akarja, hogy megbeszéljétek a dolgokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már nem fogunk beszélni. Ma elég sokat voltunk együtt, rég-meg-nem-oldott dolgok jöttek elő. Besokalltam, úgy váltunk el, hogy ha úgy alakul, akkor még beszélünk.

Beszéltünk még akkor, felhívtam telefonon, de nem tudtunk megállapodni hogyan tovább. Írtam neki, váltottunk 4 sort, aztán ennyi. Az elköszönést már meg sem nézte. Van még remény, hogy beszéljünk vagy kibéküljünk? Ti hogy vészelnétek át, ha szakítás lenne és egyik pillanatról a másikra nem beszélnétek, úgy, hogy esélyetek sincs megoldani a problémát?



2014. okt. 12. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia . sajnos nekem is volt hasonló élményben részem , így nem egészen látható át , de ha gondolod írj privátot hogy pontosan mi is történt. hátha tudok segíteni :)
2014. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt, hogy nem jól fogalmaztam:

Tehát volt közöttünk régóta egy feszültség, amit nem akart párom megbeszélni.

Tegnap kifakadtam. Szétmentünk. Azóta beszélni sem akar velem, pedig könnyen megoldhatnánk a helyzetet. Hogyan lehetne rávenni, hogy beszéljünk? Vagy hogyan lehetne átvészelni, ha már tényleg nem áll velem szóba?

2014. okt. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!