Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok vele ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok vele ez miatt? L/20

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten 20 évesek vagyunk. Mikor találkozunk szinte mindig késik, még akkor is mikor én is direkt kések, hogy ne én legyek ott előbb. Mikor hozzánk jön akkor is késik volt, hogy fél órát késett. Annyira rossz érzés ez nekem, már mondtam neki többször is, össze is vesztünk ez miatt akkor bocsánatot kért és utána 1-2x nem késett, de utána megint késett mindig.Azt mondja mindig, hogy elaludt vagy nem lett kész időben. Pedig amúgy szeret nagyon érzem, meg más bajom nincs vele, de ebből már elegem van, hogy ennyire nem tisztel.

2014. okt. 14. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Érdemes azonban korábbra megbeszélni a találkozókat, ha nagyon fontos eseményről van szó.
2014. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez elég komolynak hangzik és én erre inkább nem is mondok semmit...

És mi lesz ha más lanyokkal is beszélgetni fog?

2014. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem liheged egy kicsit túl?

Tudom, hogy vannak emberek akinek a pontosság kardinális kérdés, és vannak olyanok akik meg képtelenek pontosak lenni. A kérdés, hogy ez SZERINTED elég a szakításra, mert már teljesen kivagy tőle, vagy túl tudsz ezen lépni.

Én is betegesen pontos szoktam lenni, párom meg simán késik 20 percet, és ez így megy 12 éve :D Én nem problémázok rajta, ő ilyen, belekalkulálom mindig, hogy ha valahol menet közben futunk össze aznap akkor nyugodtan mehetek óra 15 vagy 20-kor :D


A kérdés az, hogy te is tudsz e így hozzáállni. Mert ő nem fog változni. El tudod fogadni őt olyannak amilyen. Mert ez a kulcs kérdés.

2014. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire zavar és nem tudsz vele megbékülni akkor lehet, mert mindig feszültség oka lesz ez...ismerek olyat aki egész életében ilyen volt, sőt nem félórákat, hanem akár órákat is késett...vannak ilyen emberek...sokan az utolsó pillanatra halasztják a dolgokat...ő is a készülődést/indulást és kifog mondjuk egy dugót, vagy lekési a buszt akkor késik...ezzel vagy megbékélsz vagy elhagyod...de lehet nem vagy elég fontos neki ahhoz, hogy rád szánja az időt és te legyél neki az első...
2014. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mikor egyszer szexelnetek és nagyon kész van már,bilincseld ki,hagyd ott jó 1-2oraig és hagyd,hadd várjon rád,hm?
2014. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja és a válasz...én nem szakítanék, megszoknám...de 1-2x-szer én is késnék szándékosan, hogy érezze milyen...pedig én olyan vagyok hogy 5-10 perccel hamarabb szeretek odaérni a megbeszélt helyekre...de talán ez a módszer beválna, ha mégsem akkor átlagosan úgy kalkulálnék, hogy késik...tehát ha 10 perceket késik akkor én mindig addigra mennék...
2014. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Ti szakítanátok vele emiatt? L/20

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Mindketten 20 évesek vagyunk. Mikor találkozunk szinte mindig késik. Még akkor is, amikor direkt kések, hogy ne én legyek ott előbb. Amikor hozzánk jön, akkor is késik. Volt, hogy fél órát. Annyira rossz érzés ez nekem. Már mondtam neki többször. Össze is vesztünk emiatt. Akkor bocsánatot kért és utána 1-2x nem késett. De utána megint késett, mindig.Azt mondja folyton, hogy elaludt vagy nem lett kész időben. Pedig amúgy nagyon szeret. Érzem. Más bajom nincs vele. De ebből, már elegem van. Ennyire nem tisztel.


Némileg sikerült magyarra fordítanom. Kemény meló volt. És az igényesség teljes hiányában végeztem. Bőven tudnék rajta csiszolni.

Szóismétlés hegyek. "Ez miatt(különösen fájt -.-). Egy mondat volt az egész. Stb, stb, stb.


Véleménnem szerint: Indulásoknál elolvassa az üzeneteidet fb-n vagy sms-ben és mérlegel.

2014. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák... Azt hittem már rendszeresen bántalmaz vagy valami.
2014. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
:D az én párom is ilyen :D megszoktam már... persze, mindig leszidom egy kicsit, de már lemondtam arról 2 év alatt, hogy megváltoztatom... :D ha szereted akkor elnézed neki, bárcsak minden pasiban csak ennyi hiba lenne... :) 22/L
2014. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Hogy micsoda szakító ok... Szerintem szeretne elkészülni és úgy elindulni hozzád és nem pedig csak úgy ahogy van elindul. Ennek azért te is örülsz és nem hinném, hogy ez tiszteletlenség.
2014. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!