Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elszerette tőlem a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszerette tőlem a barátomat egy lány. Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 évig voltunk együtt. Most nyáron lett egy barátnőm akivel nagyon jóban voltam. Ez a lány úgy egy hónappal a szakításunk előttől állandóan a barátommal beszélt facebookon. Nem is érdekelt. Majd a barátom két hete szünetet kért. A vége az lett, hogy minden idejét ezzel a lánnyal töltötte. Ez a lány pedig ócsárol engem mindenki előtt. Hazudik rólam és tömi a volt barátom fejét. Igazából nem tudn mihez kezdjek. Annyi mindent hazudott rólam hogy az exem már nem hisz nekem semmiben. Kérlek segítsetek, mihez kezdjek. Nem tudom hogy a környezetemben lévők szemét hogy nyissam fel, hogy ez a lány hazudik mindenkinek. Kiváltképp az exemnek

2014. okt. 25. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Lépj tovább.
2014. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz vele, egyszer úgyis rájön.
2014. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen sz@r... tudod akik tenyleg fontosak az eletedben es tenyleg fontosnak tartanak teged azok nagy valoszinuseggel atlatnak a szitan...

A tobbiekkel nem nagyon tudsz mit kezdeni.., egyebkent is ha csitulnak a dolgok te is elkezdhetsz terjesztgetni dolgokat, nem konkretakat csak a hata mogott kibeszelni. Igen gusztustalan de ha vissza akarsz vagni mas fegyvered nem nagyon van. Vagy annyiban is hagyhatod... amelyik jobb.


Sok sikert! :)

2014. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ostobaságokat beszélsz. Ilyen nincs, hogy "elszerette". A pasid NEM SZERETETT már téged, ezért ment más után. Vagy tényleg olyan hülyének nézed az embereket, hogy "el lehet egymástól szeretni?" Ne legyél már gyerekes!
2014. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlzás állítani, hogy hasonló..
2014. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerüld el messzire ezt a csajt. Sok helyen árthat még neked.
2014. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #4 azért mondom hogy elszerette mert egy hónapja még karácsonyra nézegetett nekem gyűrűt. Azért innentől nem tudom minek kell történnie. A lány meg kihasználta hogy munkatársak voltunk. Terjeszti hogy míg mi együtt voltunk, ő lefeküdt az exelnök nem is egyszer. És az mondjuk biztos egyszer aludt a lakásunkon úgy hogy én nem voltam ott. Tehát köszönöm mégegyszer a tanácsokat. Rájöttem tovább kell lépnem. De szívesen felnyitnám az exem szemét, hogy lássa mit tettek.
2014. okt. 26. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!