Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti a helyemben? Rossz lépés volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben? Rossz lépés volt?

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi történt, hogy a barátnőm tetoválást csináltatott magának és ráírt a tetkós csávóra, akit az ő szavaival élve " alig bírt lerázni " ott voltam amikor írt neki, de nem láttam mit, utána ki is törölte. Kérdezte, hogy mikor érek rá elvinni én mondtam, hogy még nem tudom. Ezután mondta, hogy mikor megy hozzá én mondtam, hogy elviszem de ő azt mondta, hogy már le beszélte a tesójával, hogy ő viszi. Én utalgattam rá, hogy én is ott akarok lenni, mondtam ha felmegy nélkülem akkor kitörlöm, és szakítok. Azt mondta, hogy már nem mondja vissza a tesójának, ne legyek féltékeny és elment. Én meg kitöröltem, és szakítottam. Túlságosan féltékeny voltam szerintetek?

2014. okt. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az. A bizalomnak akkor is meg kell lennie, különben nem beszélünk kapcsolatról. De kövezzetek meg, ezt csak én látom így.

L

2014. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy nagyon rossz döntés volt!!!!
2014. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát iszonyatosan féltékeny. Abból is látszik, hogy mennyire gyerek vagy hogy azt írod hogy "kitörölted",gondolom whatsapp, viber meg facebok."
2014. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:

kár volt

ezt elcseszted

2014. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt helyes. Ahhoz tudni kellett volna, h ténylegesen mi készül.
2014. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az idegesített ebben az egészben, hogy mondhatta volna, hogy menjek ennek ellenére mégis felment nélkülem, nem halt volna bele
2014. okt. 26. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem volt valami...miért tőrölte volna ki? És miért ne lehetél volna ott?! Nekem zavaros amugy én mindent meg beszélek a barátommal és ő is velem.... szoval szerintem volt köztük valami am miért nem nézed meg mikor megy ? Titokban akkor kiderül :) ;)
2014. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már volt, a tesója kocsija ott állt a ház előtt, neki nincs jogsija a kocsiban meg nem ült senki
2014. okt. 26. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit heves voltál, de gyanús a dolog.
2014. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!