Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, miért szoktatok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért szoktatok akkor is tagadni, amikor már mindegy? Mi bírhat rá, hogy őszinték legyetek?

Figyelt kérdés
Nem oltásokat szeretnék, őszinte válaszokat. Sok esetben tapasztaltam, akár magamnál, akár ismerősöknél, hogy a fiúk szakítás után sem vallják be, ha van valakijük. Ez miért van így? Már eleve nem tartoztok magyarázattal a tetteitekért, az életetekért, mivel szakítottatok? Akkor miért nem mondjátok meg mégsem őszintén, hogy van valaki új lány (akár komoly, akár csak futókaland), főleg, ha ezzel könnyebbé tennétek, hogy volt kedvesetek túllépjen és ne eméssze magát? Ha valakit elvileg szerettetek, hónapokig-évekig együtt voltatok, akkor miért nem tudjátok ennyivel segíteni a másikat, hogy legalább őszintén elmondjátok? Tudom, többes számban írtam, de nem általánosítás volt a cél, csak sokaknál így van és szeretném tudni a miértjét, illetve, hogy mi kell ahhoz, hogy beismerjétek?

2014. okt. 27. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően őszinte szoktam lenni, ritka eset az amikor tagadok bármit is. (de ilyen párkapcsolatban nem szokott lenni) Én
2014. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert nekünk férfiaknak nem jelentenek lelki terhet a titkok.

kényszeres közlési vágyban sem szenvedünk.

a felhasznált információt kijátszhatják ellenünk,bosszúra adhat okot.

csökkenne az esélye jelentősen annak,hogy néhanapján megdugjuk az exet.

2014. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most hazudok a barátnőmnek, de szerintem jobb ez, mint az igazság, így csak gyűlölni fog, de ha megtudná az igazat..

Nem akarom bántani, csak megkönnyíteni

2014. okt. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ezt magyarázom, hogy éppenhogy az igazsággal könnyítenétek meg. :S
2014. okt. 27. 01:06
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el nem lenne könnyebb, rosszabb lenne, csak enyhítunk a fajdalmom
2014. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Énis szoktam neki néha hazudni.Jobb boldog tudatlanságban élni minthogy rágódjon a dolgokon...legalábbis szerintem plz
2014. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2-essel értek egyet. Sajnos sokszor éltek már vissza csajok az őszinteségemmel...
2014. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemertem h a pasik mert nem ertik h az igazsag nem faj annyira mint a gyotrodes, ragodas.. eros nok vagyunk emberek.. megmondod es azt mondom oke te tok oszinte vagy velem ezt ertekelem, nem halok bele ha nem en vagyok/voltam az egyetlen.. ha elmondod azt jelenti tisztelsz, lehet h jobban mint azt a masikat.. hogy is gondoljatok h megbocsajtunk ha nem is tudjuk h mit??
2014. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja egy pillanat. Én nem arra gondoltam, hogy ha megcsaltátok vagy őmellette van valakitek. Azt érthető, hogy nem valljátok be, nem vagytok hülyék. Én arra gondoltam, hogy ha szakítás UTÁN (rövid időn belül persze, nem hónapokkal később) van valakitek, akkor miért tagadjátok.
2014. okt. 27. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

jah,az egészen más tészta akkor.

ebben az esetben 1 percig sem tagadom,sőt ha jó csaj az új,akkor próbálom az ex orra alá dörgölni,hogy látod-látod bármikor találok tőled jobbat,kár volt annyira fent hordani az orrod.

2 esetben csináltam ilyet.

1.az ex eladólány volt és direkt bementem a boltjába az új nővel és vettem egy pulóvert.

2.pincérlány volt az ex,bementünk inni egy kávét és az exnek kellet kihoznia nekünk.

2014. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!