Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek szerintetek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 3éve és 2hónapja,és már nem érzem azt az igazi szerelmet de amikor mondom neki hogy figyu .... már nem érzem azt amit régen mindig elkezd könnyezni és nem bírom végig nézni mindig mondom hogy tudod hogy imádlak stb stb és rágja a fülem 89km-re élünk egymástól szóval.. nem is a legegyszerűbb 1-2 órája értem tőle haza xd és a vonaton is mondtam neki(mert nálam aludt és haza kísértem) hogy nem a régi elkezdett könnyezni és "sírós" hangon kérdezte hogy ez most komoly?Mondtam neki hogy a saját döntésem már hogy még mellette vagyok,de ugyanez volt mint amit leírtam ezelőtt picivel.Szóval hagyjam csak úgy ott vagy mi a kaksit csináljak?:/

2014. okt. 27. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted, akkor kár folytatni. Szakíts vele és adj neki egy esélyt, hogy megtalálhassa azt a srácot, aki megérdemli őt. Ne kínozd, ne játsz vele, ne alázd meg, ne bántsd! Csak szakíts vele! Nem minden szerelem végződik Happy End-del...! Egy ideig fájni fog neki, de később rájön, hogy jobbat érdemel. Egy olyat, aki viszont szereti :)
2014. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat azt elfelejtettem odaírni hogy amikor ezt kimondom elkezdem érezni hogy ..... állj le nem akarod őt elveszíteni,neked ő kell,szeretem is csak már nem úgy mint pl 2 éve de ez érthető legalábbis szerintem.De amikor együtt vagyunk érzem a szerelmet csak amikor külön vagyunk akkor nem annyira,lehet hogy ez csak a távolság játéka?
2014. okt. 27. 02:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egy idő után elmúlik a nagy tűz, ilyenkor kell megállapodni.Ha minden egyes ilyen alkalomnál szakítanál a barátnőddel, akkor idős korodban egyedül halnál meg.
2014. okt. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár év után a szerelem átalakul szeretetté, kötődéssé. Ez teljesen természetes folyamat..csak az a kérdés,amit fel kell tenned magadnak, hogy akarsz-e még éveket tölteni azzal a lánnyal, vagy kilépsz a kapcsolatból és keresel valakit, akivel mondjuk évek után is megmarad a szikra..van olyan, ne félj..Nekem legalábbis volt.. :)
2014. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ugy nezd hogy en 17 vagyok o meg 16 szoval amikor ossze jottunk en 14voltam o meg 12 es azota tart:]
2014. okt. 29. 17:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!