Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenki akinek féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki akinek féltékeny volt a párja irja le hogy milyen dolgokat csinált a "beteg" kor és nemet is. A legdurvábbtól a legviccsebig? és ha szakitás lett a vége akkor utána mi történt?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon durva. mióta szakitottunk azóta is mindennap zaklat jár utánam telefonon személyesen üzentekbe... nem lehet leavakarni egyáltalán... amig együtt voltunk egy nőre se nézhettem az utcán. facebookra se léphettembe annyira betegesen féltékeny volt a delikvens hogy egy zene klibben rázó csajra is azt mondta hogy ő kell neked?

2014. okt. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

-volt, hogy azt hitte, megcsalom, mert sáros volt a cipőm (szerinte együtt nem voltunk sáros helyen)

- úgy volt h nálam találkozunk suli után, én utolsó óra után még beszélgettem a többiekkel, aztán hazaindultam, mire láttam, h 10+ nem fogadott hívás van tőle, majd őrjöngve hívott h a sulinál várt, de nem voltam ott, és tudja hogy épp mással randiztam sunyiban... a nap hátralevő részében iszonyú fagyos volt és a bocsánatáért kellett esedeznem... és végignézte az előzményeket is a gépemen, és belekötött h miért nézem más fiúk adatlapját

-kiakadt, amikor kitöltöttem egy tiniújságban egy buta kis tesztet, h melyik celeb illene hozzád

-letörölte az összes fiúismerősömet msn-ről és myvipről (akkor még ezek mentek)

-egyszer mentem nélküle el haverokkal, ott volt egy srác aki régen tetszett, és félóránként felhívott h ugye nem beszélgetek vele

-összetépte és kidobta egy régi naplómat, amiben arról a srácról írtam, akiért akkoriban odavoltam

-kidobta ugyanennek a srácnak a pulcsiját, amit nekem adott ajándékba

-őrjöngött, amikor írtam egy névnapi felköszöntést egy fiúismerősömnek (viszonzásul, mert ő is felköszöntött engem)

-ha ránéztem az utcán egy másik fiúra, eltakarta a szemem. ha pedig lányra, akkor azzal jött, hogy ne nézzem, mert akarja hogy leszbi legyek


hozzáteszem, hogy tinikapcsolat volt, 15-16 évesek voltunk, mára benőtt a feje lágya. és amúgy ő szakított.


22L

2014. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az exem ellenőrizgetett, figyelt hol távol, hol közel (mindig kiszúrtam, csak azt hitte, hogy nem veszem észre). Telefonált, és mikor beleszóltam, Ő nem szólt bele.

A fórumokon idegen pasinak adta ki magát, mikor 2 mondatból tudtam, hogy Ő az:D

2014. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jeezusom. Azt hittem az en exem volt durva... de ezek...😳
2014. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Képes volt ellógni otthonról, hogy elvigyen egy rendezvényre, és ott az egyik kolléganőmre bizzon,és utasitásokat adott neki, hogy ne hogy valaki lecsapjon a kezéről-aztán rohant haza:DD
2014. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vőlegényem volt betegesen féltékeny,de már nem is emlékszem rá mit csinált. Kb mindent amit itt már leírtatok:)
2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
feltörte a fb-om, állandóan ellenőrizgetett, nézegette az sms-eimet, fenyegetett, megütött, nem engedett el sehova egyedül, megszabta hogy kivel beszélhetek, stb - szörnyű volt. örülök, hogy már vége :)
2014. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömről tudok sztorit. Az ő pasija elég féltékeny volt. A legdurvább sztem az volt, hogy konkrétan el sem akarta engedni sulin kívül úgy, hogy nem együtt mennek... ha nagy néha mégis kegyeskedett elengedni a barátnőivel bulizni, sorra hívta telefonon este 11 után kb. hajnal 2-ig a barátnőit, hogy ugye tényleg ott vagytok? Meg keresztkérdéseket tett fel nekik, hogy "lebuktassa" a lányt. Ha a lány rápillantott egy pasira, őrjöngött, ha egy iskolatársával beszélt suliügyben neten, őrjöngött. Ha együtt mentek boltba, és esetleg volt egy fiatal ffi pénztáros, áthúzta erőszakkal a női pénztáros sorába, még ha ott sokkal többen voltak is. Megmondta, utcára mit vehet fel és mit nem.
2016. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En 15 voltam(lany), o 18.

-nem beszelhettem fiu ismeroseimmel, barataimmal. Ha megis, akkor kaptam a cirkuszt, k**vazast,stb.

-nem nezhettem elotte a kedvenc sorozatomat(vampirnaplok), mert szerintem jo pasi a foszereplo, es az egyik kedvencem.

-nem nezhettem a baywatch-ot a tv-ben,mikor unatkoztam, mert h mit nezegetem en a felmeztelen pasikat?!

-nem engedett elmenni,mikor osszevesztunk, es eroszakkal tartott ott

-szorongatott, mart, fejembe nyomta a parnat,h ne sirjak

-azt mondta, szakit, ha elmegyek megegyszer az ifjusagi otthonba, mert h en oda pasizni jarok(pedig amugy az 50 ora onkentes szolgalatot teljesitettem ott)

-faggatott,h tetszik-e nekem egy srac,mikor elmondtam,h igen, tovabb folytatta: "Mi tetszik benne?" (Itt mar en sokszor probaltam szakitani, de vegul nem birtam, mert sajnaltam ot, es azt hittem, meg szeretem.)


-fojtogatott. Es ekkor szo szerint elmenekultem tole. Nem engedett ki, de akkor muszaj volt elmennunk boltba, es amint nem figyelt, elrohantam.


Szep idok voltak...:D

Nem kivanok senkinek ilyen elmebeteg embert, es ilyen dolgokat atelni illyen fiatalon, de az biztos, hogy rengeteget tanultam belole.

2016. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!