Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm ma szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ma szakított velem egy másik fiú miatt akivel még nem találkozott csak Facebookon beszélnek ; ( Mit tegyek hogy újból engem szeressen?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja voltunk együtt. Nagyon szeretett engem és én is őt. Már nagyon összemelegedtünk, és ma bejelentette hogy szakítani szeretne velem. Naqgyon összetörtem. Azt mondta hogy barátok attól maradhatunk és néha találkozgathatunk. Ha találkozgatunk rendszeresen továbbra is akkor annak mi lesz a vége? visszafogad? Mit tegyek hogy garantáltan visszafogadjon?

2014. okt. 27. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A barátnőd egy szar szemét szaralak. Próbálj túllépni és felejtsd el. Mellette soha sem leszel boldog. Ilyenekkel nem szabad foglalkozni.
2014. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet off . De hagyd ott . Egy felig ismeretlenel otthagyott...
2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szretned kéne?
2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez a barátok maradunk egyfajta lerázó szöveg. :)

Ne küzdj ellene... Nekem volt egy egy éves kapcsolatom... Mindent megtettem érte, kiváló barát voltam szerintem... Aki csak ismert csodálkozott , hogy miért hagyott ott...

A lányoknak akiknek elmeséltem mi volt azt mondták , hogy egy h*lye p***a , bolond , hogy elengedte isten lábát? :)

Ez egy éves kapcsolat volt.. Utána küzdöttem még 1-1,5 hónapot feleslegesen... Próbálj túl lenni rajta... ha szeret vissza akar majd menni... akkor kell szépen elzavarni :) Ha pedig nem örülj...

Amúgy a srác is elgondolkodhatna , hogy ha veled ezt megcsinálta 3 hónap után neki mi lesz a sorsa? :)

2014. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta, aki "egy facebookos beszélgetés" után képes dobni a valós párját, az kb. annyit ért.


Szerintem ne foglalkozz vele, és bocs h nem egészen a kérdésedre válaszoltam, de csak saját magad önbecsülését égeted azzal ha tepersz még az után h kidobott.

2014. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Légyszives ne mondjatok ilyeneket nagyon sz4rul esik :(
2014. okt. 27. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos hogy ezután is szeretni kellene egy olyan lányt aki azért szakít veled, mert valaki - akivel még nem is találkozott - megdobogtatta a szívét?

Ha netán találkoznak és nem lesz szimpatikus neki a fiú élőben akkor majd visszamegy hozzád és visszafogadod mintha semmi se történt volna?

2014. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ez egy ordas rib.nc. Ha egyszer megcsinálta, többször is megfogja. Pláne, hogy te meg visszaszaladsz hozzá.
2014. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj cimbi nem akarlak még jobban elkeseríteni de egyetértek az előttem szólókkal. Nagyon szar lesz de ne foglalkozz a lánnyal. Sírd ki magad járj el a haverokkal inni, bulizz felejts! Nagyon rossz érzés lesz, de ki fogod bírni! Többen átestünk ezen:( Ha egyszer megtette ezt a csaj akkor meg fogja tenni másodszor harmadszor is. Ráadásul csak facebookon beszélgettek. képzeld el ha visszamenne hozzád és meglátna egy srácot a buliban és személyesen is beszélgetnének. Még aznap szakítana veled. Maradjunk barátok.... jah... Plútó egyuttesnek van egy ilyen zenéje. Hallgasd meg
2014. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Erőltesd meg magad és tedd félre egy kicsit, hogy szereted. Ha kívülállóként szemléled, szerinted mennyire szeretett a párod ? Ha valaki valakit igazán szeret, nem hagyja el, pláne nem ilyen módon ahogy veled tették. Mindenki aki válaszol itt neked, tudja, hogy rosszul esik, amit mondd, viszont hidd el, hogy reálisabban látjuk a helyzeted mint te. Amit tenned kellene: Átgondolni, hogy nem volt igazi kapcsolat, adni magadnak időt a felejtésre, nem nyalogatni a sebeid, hanem ráébredni, hogy ilyen nőért nem érdemes búslakodni, megtalálni az apró örömöket a mindennapjaidban, igen így is, hogy elhagytak, tudom, hogy nem egyszerű, majd végül élvezni, hogy kilábaltál és már semmit nem jelent neked az, aki ilyen csúnyán elbánt veled. Szedd össze magad, sok sikert!

2014. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!