Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl a volt barátomon? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja szakítottunk, mert túl nagy volt közöttünk a távolság. Tök normálisan váltunk el és megegyeztünk, hogy megpróbálunk barátok maradni. Viszont az én részemről túl nagy volt a lelki kötődés. Egyszerűen azóta sem tudom felfogni, hogy nincs többé. Hogyan lehetne ezt a fájdalmat enyhíteni?


Csak normális válaszokat légyszi!



2014. okt. 28. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha kölcsönösen ennyire szerettétek egymást, akkor a távolság miért volt ok a szakításra. Jól sejtem, hogy a volt barátod kezdeményezte?
2014. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha az eszemmel gondolkodom, akkor ez volt a helyes lépés, mert hosszú távon felemészti mindkét félt egymás hiánya, de néha a szív erősebb az észnél sajnos. Amúgy igen, ő kezdeményezte.
2014. okt. 28. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom, nehéz nem hallani arról, akit szeret az ember. Én is hasonló cipőben járok. Nem nagyon tudok a barátomról semmit mostanába. Próbálj új barátra találni. Lehet, hogy kárpotolni tud. De az űr ott marad. Nem fog begyógyulni soha. Nállam mindíg ott lesz a szívembe.
2014. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A válasz szempontjából igazából lényegtelen, meleg vagy-e. Te is ugyanúgy leszel túl a szakításon, mint bárki más. akkor viszont használd a Keresés funkciót, komolyan, több ezerszer megválaszoltuk már ugyanezt a kérdést.
2014. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Ha az eszemmel gondolkodom, akkor ez volt a helyes lépés, mert hosszú távon felemészti mindkét félt egymás hiánya" ez marhaság, ha két ember szereti egymást, akkor a távolság csak legyőzendő akadály, nem ok a szakításra. Tudom, hogy nem fogsz most nekem hinni, de a helyzet az, hogy a barátod vagy szimplán rád unt, vagy összejött valaki mással. De ügyes volt, hogy meg tudott győzni arról téged, hogy ez a "logikus" lépés. Legközelebb ne legyél ilyen naív, ez csak egy tipikus lerázó dzma volt a részéről.
2014. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is a távolság volt a baj:( Justin-117
2014. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sajnos tudom mit élsz át. Nekem is volt egy fiúval kapcsolatom ami pont 3 hónapig tartott. Nagyon szerettem, ő volt az első mindenben. Ő volt az első szerelmem, vele csókolóztam először és le is feküdtem vele. Részemről is nagyon nagy volt a kötődés iránta, de a környezete meg minden ellenünk volt és nem bírta elfogadni, hogy van benne meleg hajlam meg ilyenek... És hát kidobott facebookon keresztül. Nagyon fájt. Nekem legalább 5 hónapba telt, hogy elfelejtsem. Ez az öt hónap olyan volt mint egy gyász. Gyászoltam a minket meg minden. Persze először reménykedtem benne, hogy vissza jön vagy valami de aztán nem jött és be kellett látnom, hogy vége. Nagyon fájt de ez mintha erőt adott volna nekem, hogy elfogadjam a tényeket és tovább lépjek rajta. Igazából szerintem most nincsen az, hogy mi itt megmondjuk neked a hogyan legyél túl a barátodon és akkor te megfogadod és továbblépsz. Mi csak tanácsokat tudunk adni amik szerintünk hasznosak, de az továbblépj az csak rajtad múlik. Igazából gondolj arra, hogy az élet nem áll meg. Kezdj bele jó hobbikba vagy nem tudom hány éves vagy de tanulj nyelvet. Vagy olvass sokat, akár nézz filmeket az is jó. Vagy ha társaságban jobban érzed magad ilyen időszakban akkor menj el bulizni, találkozni emberekkel. Cseréld ki a ruhatárad, csináltass új hajad... Rengeteg dolgot tudsz tenni szerintem ami segít. És tudom hogy ez hülyén hangzik mert nekem is ezt mondták de TÉNYLEG ne próbálj meg rá gondolni. Persze ez nehéz lesz, de próbálj meg valahogy az életbe visszatérni. És ne felejtsd el, hogy ez nem lesz olyan, hogy egyik pillanatról a másikra elmúlik! Ez olyan mint a gyász. Szép lassan. Persze sokat fogsz rá gondolni mivel én is sokat gondolok egykori első szerelmemre, de már az egész a múlté és nem is bánom mert ha nem szakít velem akkor lehet, hogy nem lennék az a személy aki vagyok. Egy jobb ember! Fel a fejjel, ami nem öl meg az csak megerősít... Ha akarsz beszélgetni küldj privit!
2014. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 petike30 válasza:
Idiota vagy ha mèg mindig hiànyzika akkor te szereted mèg . tàvolsàg csa egy dolog ugy ahogy a kor is
2014. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha két ember tényleg igazán szereti egymást, akkor a távolság nem lehet akadály. Mi is ilyen távkapcsolatban vagyunk a barátommal, úgyhogy tudom miről beszélek. Elismerem, hogy tényleg szar, hogy csak ritkán tudunk találkozni, nagyon hiányzik, de ki kell bírni. Előbb-utóbb lesz lehetőség összeköltözni, gondolom, ti sem vagytok örök időkre odakötve a jelenlegi lakhelyetekhez.

Szóval elképzelhető, hogy a volt barátodnak csak kapóra jött a távolság mint szakító ok, és valójában más van a háttérben, te pedig elhitted neki ezt. Ha azonban mindketten ilyen nehezen teszitek túl magatokat a szakításon, és a távolságon kívül más probléma nem volt, én a helyedben adnék még egy esélyt a dolognak. Hiszen olyan nehéz egy megfelelő partnert találni...

25/F

2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm akinek már 4 éves kapcsolata van fél ország távolságból és megoldják. Hidd el, ezek után csak azt tudom mondani neked hogy egyszerűen akarni kell, és alázatosnak lenni egymás felé, hiszen értitek mit éreztek ha hiányról van éppen szó. Nagyon szomorú ha valaminek ilyen vet véget, én biztos nem hagynám. 19/F
2014. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!