Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez az egész mi lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az egész mi lenne?

Figyelt kérdés
5 napja összejöttem egy lánnyal, viszont kinyögte 1 napja, hogy van egy fiú akivel rengeteget skypeolnak, és elválaszthatatlanok egymástól nyár eleje óta, a lány azt mondta, hogy ezek után nem akar velem együtt lenni, de boldog volt velem, szeretett. De nem akar becsapni, a fiú 400kmre lakik, és a lány inkább vár rá, nem tudom most ez az egész mi.. 14éves a lány, másnak tűnt, teljesen összezavarodtam most.. Visszafog jönni hozzám? vagy mi ?!

2014. okt. 28. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
benne van a kérdésben a válaszod.
2014. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:

Az egész ennyi lenne. Az lány kiszeretett belőled és ezzel a fals szöveggel indokolta meg, mert gondolta így könnyebben elfogadod és kevésbé bántódsz meg. Ennyi.

És nem hiszem, hogy később vissza térne hozzád mint barátnő.

2014. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a lány teljesen őszinte velem, és tényleg ez van amúgy. Tényleg az a fiú többet jelent neki, viszont ráfog jönni, hogy a másik csávóval életében nem fog találkozni, aztán máshogy látja majd a dolgokat. Szerintem, de ettől a lánytól semmi nem biztos.
2014. okt. 28. 13:17
 4/5 csabika1971 ***** válasza:

Ha azt mondod ennél a lánynál "semmi sem biztos". Akkor az előző válaszom is benne maradt a pakliban, és még mindig azt tartom valószínűnek.

S nem állítom, hogy nincs neki NET-es beszélgető társa, de őt a szakításban fontosabbnak állította be mint valójában.

Mert nem hiszem akadna olyan ember, aki egy működő testközeli szerelmi kapcsolatot, eldobna egy távolsági álomért.

De vannak fura emberek, és lehet én vagyok maradi.

2014. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen , ő emiatt dobott, mert , hogy őt elvileg jobban szereti, van neki tumblr-je, azt is megváltoztatta tavolsagnnemakadalyra, de majd pofára esik, mert nem fog érte 400kmt utazni egy fiú :)) de ha neki ez kell, mint hogy az őszinte szerelem amit én adtam volna neki..
2014. okt. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!