Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Telefonon szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon szakítani?

Figyelt kérdés
Igaziból kétszer találkoztunk,alig ismerem.Csak azért is voltunk együtt,mert az első talàlkozón már megcsókolt.Amúgy is távkapcsolat lenne,és csak hétvégén tudnánk találkozni.Gáz lenne neki telefonon elmondani ezt? Valahogy hülyén érezném magam,hogy elhívom találkozni,aztàn nagyjából 5 perc alatt mondok két mondatot,és ennyiért utazzon ennyit...

2014. okt. 30. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem érzed szarnak hogy ő érez irántad, te meg megcsörgeted hogy bocs vége?
2014. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo te vagy lany, o meg a fiu? :D
2014. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát még mindig jobb mint az sms, de szerintem viberen vagy skypon hívd hogy ne úgy fejezd be hogy, ne haragudj most leteszem mert sok lesz a számla.
2014. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Így szakíts telefonon:


"Szia! Ma nem találozunk.... meg egyébként se fogunk többet." És nyomd ki a telefont.

2014. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő sem érze irántam semmit,csak már akart barátnőt,mert nem volt még neki.Ez így furcsa,hogy ezt honnan tudom,de így van,látszik rajta,és egyébként sem nagyon keres..
2014. okt. 30. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok :)
2014. okt. 30. 14:35
 7/7 anonim válasza:
Velem is szakitotak már így nem voltam szerelmes nem rázott meg de attól még bunkó dolognak tartotam h pont így tette 24/f
2014. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!