Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek 3 év szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek 3 év szakítás után? Többi lent

Figyelt kérdés
Holnap délutánra dönti el a párom hogy együtt e akar meg velem lenni mert csúnyán osszevesztunk (3 éve vagyunk együtt es mar 4x szakitottunk) én nagyon szeretem őt es nem akartam megbántani. Mit tegyek ha úgy dönt hogy vége van?! Hogy tudnám én azt tulelni? Szinte minden nap együtt voltunk. Minden hétvégén együtt aludtunk. Mit tegyek?

2014. nov. 3. 01:08
 1/5 anonim válasza:

Az egyetlen dolog az életben ami állandó az: a változás.

Nem tudom mennyi idős vagy és biztos, hogy nagyon jó a fiuval és sok terved van vagy volt vele.


Viszont: A boldogságodat nem egy férfi fogja megadni.

Nem a munkahelyed. Nem a kocsid. Nem a sok pénz.


Az erő, energia és szeretet benned van. Ha szereted magad, akkor szeretni fog más ember is téged.

Ne mástól nyerd el, vagy adja meg neked.


Ne legyél kapcsolatfüggő. Legyél jól el magadba. Legyél boldog saját magaddal csöndbe a szobába is. Ne mások döntéseitől függjön az érzelmi állapotod. Ne az legyen, hogy ideges vagy, mert a környezeted körülötted elromlott.


Fejleszd magad és jöjj rá arra, hogy Te miért vagy egyedi.

Hogy kivé szeretnél válni. Hogy mik a terveid, legyenek céljaid. Rakd rendbe magad.


Belülről(gondolkodásod, életképed, saját filozófiád)

Kívülről(rendesen eszel, sportolsz)

Hivatás (munka/iskola)

Kapcsolatok (családod/kapcsolat)


Legyél nyitott más fiukra is. Ismerd meg őket és hid el, hogy vannak normálisak. Ha arra gondolsz, hogy ezek után boldogtalan leszel, akkor úgy lesz. Ha arra gondolsz és hiszel benne, hogy jó fog történni veled, akkor úgy lesz!


Mosolyogj rá egy fiura, ha tetszik és hagyd hogy megismerjen. Ne add magad olcsón, de túl drágán se. Legyél tisztába saját értékeiddel!

2014. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért van az h lehet h szakítatok?
2014. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm 1. válaszoló! 18 éves vagyok.


2. Válaszoló : olyat tettem amit nem kellett volna.. A barátját ocsmároltam mert nem bizok abban a fiuban. Es közben őt is megbantottam nem 1x, de tényleg nem szándékos volt. (van meg probléma csak hosszú lenne) mondtam neki hogy beszéljük meg de erre az a válasz hogy már nagyon sokszor megbeszéltük de nem működött úgy ahogy kéne. De viszont szeret engem nagyon. Csak nem jo ez igy neki

2014. nov. 3. 02:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm a választ. Ha gondolod privátban "meghallgatlak"
2014. nov. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is otthagytam az osszes buta lany tarsamat akiknek nehezukre esett gondolkodni es felrebeszeltek igazsagtalanul.
2014. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!