Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Megfogok bolonduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megfogok bolondulni (? )

Figyelt kérdés

nemrég szakított velem az exem azzal az indokkal hogy nem megy neki a távkapcsolat és innentől minden rosszra kezdett fordulni.Én nem akarok már tőle semmit sem de tényleg meg ő is mondta hogy semmit nem akar tőlem sem találkozni se semmit soha az életben már de nem tudom elfelejteni sem letenni róla..ha egyedül vagyok rögtön eszembe jut (ennek már 2 hónapja hogy folyton ez megy) és a napokban vele álmodtam..én már unom hogy legbelül még mindig akarom őt de viszont utálom inkább amiért ezt csinálta velem.. mit tegyek? ti mit tennétek?vagy mit tettetek ilyen helyzetben? (első szerelem)

Az hogy beszélgessek vele az már lehetetlen mivel ő sem akarja és én sem akarom újból az egészet (2x már letiltottam)és ő is írt nekem egy búcsú levelet.

A másik gond pedig hogy igen ismerkedek folyton hogy legyen valakim akibe szerelmes lehetek újból de folyton őt keresem benne és nagyon rossz amikor nem azt látom hanem egy teljesen más tulajdonságú,viselkedésű lányt mint ő volt mert már teljesen megszoktam és kiderült hogy ami ő volt az volt az ideálom...szóval mondhatni tökéletes volt külsőleg és a tulajdonságai is és így meg mégrosszabb ez az egész..csak nem értem ha megvan mindennek az oka akkor ennek vajon mi volt?



2014. nov. 3. 18:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A szerelem vak :)
2014. nov. 3. 18:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy valószínűleg neki több találkozásra lenne szüksége az érzelmei táplálásához. És így lehet nem bírja a hiányérzetet, hogy ne szenvedjen tovább inkább felbontotta a kapcsolatot.
2014. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megtudtam volna oldani :) mentem volna már abban a hónapban dolgozni hogy minimum 3-4x tudjak találkozni úgy hogy csak én megyek ha ő jött volna akkor akár 6x is lehetett volna 1 hónapban :)
2014. nov. 3. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér :) próbálj meg túllépni rajt, csinálj valamit ami eltereli a gondolataidat róla, más ötletem most nincs :)
2014. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy sosem múlik el? addig fogok szenvedni még nem találok valaki mást akibe halálosan szerelmes lehetek újból? és mit tegyek azzal a dologgal hogy valamikor én újból szeretném őt látni az életem során?
2014. nov. 3. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ha magamból indulok ki a heti 2-3 alkalom az ideális ezt csak azért mondom, mert jó, hogy azt meg tudtátok volna oldani, hogy heti 1-szer, de ha szerelmes az ember a többi nap nagyon lassan telik el. És ez így lehet neki egy kicsit sok volt, több találkozás az igénye. Ennyi. Távkapcsolatnál meg sosem tudni, mondjuk a 6 alkalmat is nehéz rendszeresen betartani.

2014. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen meglehet de akkor is ... én bevállaltam ezt a dolgot is és lenyeltem a szenvedést mert annyira szerettem.. és hiába van az a dolog hogy senki sem egyforma szeretni mindenki ugyan úgy tud..
2014. nov. 3. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is szeretett nagyon téged, de a sok távollét miatt ez enyhült. Majd mikor újra találkoztok minden szép és jó, miután elmész pedig jön újra a kín. Ezt nem bírja mindenki.
2014. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. én akkor is csak magamból tudok kiindulni..számomra az hogy ennyire szerettem sokkal erősebb volt mint a szenvedés..
2014. nov. 3. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szenvedni, kb fél év után meg lehet szokni :) én is még mindig szeretem az első szerelmemet, de azóta már kb 9 másik volt :) és mindig az elsőhöz fogod hasonlítani a többit...
2014. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!