Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy érdemes szakítani, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes szakítani, ha a párom szeret, de én már őt nem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

hát úgy hogy megmondod neki:D

pl: Szia drágám!Én már nem szeretlek.:( Szakítok veled,jó?


:DD

2014. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most komolyan!!
2014. nov. 7. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:

most komolyan? ha ennyit nem tudsz megtenni akkor hogy jöttél vele össze?

hogyan? mégis hogyan, őszintén, gondolom tiszteled annyira hogy ne akarj neki rosszat. én pl utálom ha hitegetnek, normális emberek szintén, jobb lesz neki egy halott kapcsolat nélkül hosszabb távon, majd rájön.

ha feladtad végleg és ezerszer meggondoltad, akkor csak őszintének kell lenned...

2014. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

komolyan mondom!!

hát hogy szakítanál te?

csak úgy lehet ha elmondod neki

az érzésekről is beszélnetek kell,ha nem tudtok akkor az nem őszinte kapcsolat és csak összejártok d..gni ,meg elmentek erre arra mint a haverok


beszélj vele!!

2014. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb. Elhívod egy személyes találkozóra, megmondod neki őszintén, hogy miért és hogy vége.
2014. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, de éppen az, hogy távkapcsolat!! nem jó hosszútávon.
2014. nov. 7. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezt mond el neki,hogy neked ez így nem jóó!!!


mi a p..csöm olyan nehéz ebben??

nyisd ki a szád!

ilyenkor járjon ne akkor amikor hisztizel!:D

2014. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szoktam hisztizni. higgadj le te is. csak akkor szakítok, ha biztos lesz hogy... na ez már az én dolgom. tippeket kérek, szakítós szövegeket!
2014. nov. 7. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:

én nyugodt vagyok:D

nézem a törpöket:DD


a szakítás az szakítás bármi legyen az oka

lehet szépen közölni,hogy leültök és elmondod neki,ha lehet vele igy beszélni vagy csúnyán,akkor meg kiabálj vele és mondj el minden rosszat róla:D


ez a két verzió van

mivel távkapcsolat ezért még azt is csinálhatod,hogy nem szólsz neki csak többet nem beszélsz vele,eltűnsz,de ez elég szemét dolog lenne:/

2014. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenképp beszélek vele.
2014. nov. 7. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!