Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet ilyenkor mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
Már egy éve együtt vagyunk a barátommal. Rége minden rendben volt, sokat beszélgettünk, és jól elvoltunk, annak ellenére hogy távkapcsolat. Most viszont úgy érzem ,hogy csak azért van velem mert azt akarja ,hogy lefeküdjünk. Szakítani akarok vele, de nem tudom mit lehet ilyenkor mondani, hogy ne utáljon meg. Leírhatom neki üzenetben is? Csak mert még vagy egy hétig nem tudok vele találkozni hogy személyesen mondjam el. Tudnátok tanácsot adni? (Csak értelmes, a kérdésre tényleg válaszoló válaszokat várok.)

2014. nov. 9. 19:39
 1/3 Tibohr ***** válasza:
Részleteznéd priviben ezt az egészet ha szépen kérlek
2014. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakítani akarsz vele, nem kell megjátszani hogy érdekel hogy mi lesz vele.


Csak mondd meg neki, hogy nem akarsz többet találkozni és véletlenül se hozakodj elő a "de azért legyünk barátok" szöveggel, mert ettől jópáran gyilkolni tudnak.

2014. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem csak nálam az a kül hogy a pasi nem lefektetni hanem lesmárolni (mivel szerintem fiatalabb vagyok) és sms-ben dobtam mikor megtudtam
2014. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!