Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kell ennyire fájdalmasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire fájdalmasan szakítani?

Figyelt kérdés
Barátnőm és pasija mostanság sokat veszekedtek, mert a pasi képtelen volt egy kis törődésre is. Hiába kérték meg többször is, hogy egy kis időt szánjon rá, mindig jött valami kifogással. Mikor felhozta barátnőm, hogy így nem biztos, hogy folytatni tudja, csak annyit küldött, hogy nagyon sajnálom, majd belinkelt neki egy szomorú szakító számot és letiltotta mindenhonnan. Még a telefonját is kinyomja.

2014. nov. 10. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem szerette sose
2014. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem szereti. A baratnod ne legyen hulye, ezek utan akkor se fogadja vissza a pasit, ha terden csuszva konyorog! Csak labtorlonek hasznalja a lanyt, ezt a vak is lathatja.
2014. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A srác direct provokálta ki a lánynál a szakítást.
2014. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez bunkóság volt. Én mindig erőt vettem magamon, és személyesen szakítottam, akkor is ha beleszakadt a szívem :( Szerintem ennyit érdemel a másik. Ez a minimum. Telefonon, interneten, sms-ben, akárhogyan, az szerintem nagyon nem tisztességes, plusz gyávaság is.
2014. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De miért kell egy fájdalmas számmal otthagyni a semmiben, hogy számára csak ennyit jelentett.
2014. nov. 10. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a csaj ezek szerint sokkal többet jelentett, mi? Nem.
2014. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, aki bunkó módon tud szakítani. Rémes, tudom. Ha megismétlődne ez a srác, ezt a lányt, akkor is csak így tudná elhagyni. (legalábbis velem volt, hogy visszamentem, de ha szakításra került a sor, mindig bunkó módon tette)
2014. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már veszekedtek és nem voltak képesek megbeszélni, az egyenes ut a szakitásig. ha a másikkal nem tudsz leülni és megbeszélni mi a bajod, az buko. jobb is h vége lett, a csaj majd talál egy normálisat aki nem ilyen taplo. ha ilyen hozzállással tovább huzzák nem biztos h a lányzo jol viselte volna föleg ha érzékenyebb (persze kérdés h a csaj mennyire volt tapados) de lehet csak a fiu érezte tapadosnak. nehéz igy véleményt alkotni a pár ismerete nélkül, te, kérdezö jobban tudnád véleményezni te ráláttál a mindennapjaikra. beszéld meg vele/velük
2014. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!