Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy kidobtato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kidobtatok valakit, aztán X idő múlva rájöttetek, hogy hiba volt?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy úgy éreztétek megbántott, megcsalt titeket és hiába magyarázta, hogy félreértettétek, mégis kidobtátok, mert nagyon nyomult a béküléssel és meguntátok. Ha egy idő után rájön az ember, hogy tévedett, akkor nagyon megalázó felkeresni és belátni, esetleg bocsánatot kérni? Saját tapasztalat?

2014. nov. 11. 09:43
 1/5 PearlDiver ***** válasza:

Nem volt ilyen. Inkább mindig adtam még egy esélyt, még ha később ki is derült hogy nem érdemelte meg.

Ha szereted, akkor nem megalázó ilyet csinálni. Illetve ha mégis megaláz, az őt minősíti, nem téged.

2014. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam pontosan. Szóval egy éve azt hittem megcsalt a párom. Durván kidobtam, meg sem akartam hallgatni a magyarázkodását, azt mondtam neki, leszarom. Ő minden erővel próbált velem kibékülni, de csak nem akartam meghallgatni és végül még facebook-ról is letiltottam. Egy éve nem kommunikáltam már vele, mostanában azonban eszembe jut milyen jó volt vele és hogy talán télleg én értettem félre valamit. Nem tudom hogy reagálna ha felkeresném, de egy éve nagyon sírt utánam. Nagyon durván kidobtam és fájdalmat okoztam neki, de kezdem belátni, hogy hiba volt. Nem megalázó felkeresi és bocsánatot kérni tőle egy év után?
2014. nov. 11. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs már neki valakije? mert ha nincs, talán akkor tehetsz egy próbát, de szerintem benne maradna ez a tüske, mert szegény attól félne mindig mikor teremted le újból.
2014. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs van-e valakije, mivel egy éve nem tudok róla már semmit.
2014. nov. 11. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Idézet valahonnan a gyakorikérdések.hu válaszaiból:


"Azt hittük de jó lesz újra együtt. Tévedtünk. Annyira elszoktunk egymástól, hogy már minden idegesítette a másikat. Hogy miért ott ül, mit csinál, miért eszik stb. Annyira elharapódzott a helyzet, hogy már majdnem elváltunk. Mikoris végül kiborult a bili és mindenki elmondta az addig elszenvedett sérelmeit, és gondjait panaszait. Ki-meg-át beszéltünk mindent. Újra akartuk kezdeni. Az alapoktól kezdve építettük újjá a kapcsolatunktat. Nem mondom hogy nehéz volt, mert hazudnék. Kib*szottul de k*rvára nehéz volt!! Mindkettőnknek alkalmazkodnia kellett. Itt nem volt olyan, hogy csak én vagy te. Csak olyan létezett: MI. És erre minden felmerülő probélmakor emlékeztettük a másikat és együtt oldottuk meg. Megbeszéltük, hogy jó én ebben engedek, te pedig abban. Volt, hogy be kellett látni, hogy hibáztam. Na ez a legnehezebb. De megéri. Higyétek el MEGÉRI. Most egy éve volt annak, hogy majdnem elváltunk. Mindketten elmondhatjuk. hogy boldogabbak vagyunk mint amikor kimondtuk az igent. Kívánom, hogy nektek sokkal könnyebben menjen a problémák megoldása és megbeszélése. Ne várjatok vele a véksőkig."

2014. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!