Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 35 évesen milyen viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen milyen viselkedés ez már? Csak úgy faképnél hagyott, még dolgoztam.

Figyelt kérdés

Élettársammal 2 éve voltunk együtt. Nem vettem észre rajta semmit. Tegnap arra mentem haza, hogy ő sehol, az _összes_ cucca hiányzik, és egy papírfecni: "Bocs, de nekem ez nem megy tovább"

Vasárnap meg még az esküvőt terveztük! Azt se tudom hova ment, a szülei nem is tudtak erről, letiltott, törölt mindenhonnan. Így 36 éves koromra már ez "nagyon" hiányzott.. Férfitársaim, ti hogy tudjátok az ilyen méltósággal feldolgozni? Hol sírni, hol dühöngeni tudnék? Hány éve vehetett engem palira?



2014. nov. 11. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na ez a meleg pite apám! Alkoholt meg se fordítsd a fejedbe! Élő a hobbit, haverokat, szórakozást! 36 ÉV az semmi! Fel a fejjel lesz majd más, ne őröld magad
2014. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy az esküvőtől ijedt meg?
2014. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tanulsag, nem kell meghazasodni...
2014. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem is tudom melyik a jobb az én esetemben még 14 évig együtt voltunk és a végén romlott el minden szerintem ugyanolyan rossz érzés mintha váratlanul érne a vége ugyanaz!

Igen szar érzés én is túléltem de ha véleményemre vagy kíváncsi akkor inkább hamarabb abbahagyni mint hogy később mérgezett kapcsolatot folytatni.

2014. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem volt gerince a szemedbe mondani, van ilyen.
2014. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Hol sírni, hol dühöngeni tudnék?" -

majd hamarosan örülsz, ha feldolgoztad, hogy egy őszintébb, tisztább kapcsolatra találhatsz és találsz.

2014. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó kis színésznő lehetett ha nem vettél észre semmit.. hisz biztos volt valami ha lelépett . De az ilyen....... (hmm..nem is írok olyan jelzőket inkább amire gondolok) Tudom h most nem vigasztal de lehet jobban jártál h megszabadultál egy ilyentől aki így tud bánni veled... és jobb most mint 10 év múlva!! Idővel örülni tudsz majd annak h lelépet, mert kapsz majd olyat aki soha nem hagyna el... hisz az csúszik ki a kezeink közül ami nem is oda való !! 28/N
2014. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Végre valaki kilépett a mókuskerékből.
2014. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva. Szerintem kezelgette melletted valami nagyobb kan, csak nem vetted észre és lelépett hozzá. Ilyet egy nő szerintem akkor csinál, ha biztonságban le tud lépni máshová tutira, ha nem érzi magát biztonságban, ezt nem merné meglépni. De ha jelentkezne, próbáld vele megbeszélni, viszont soha a büdös életben ne fogadd vissza. Szerintem keresd fel a szüleit is és panaszold el nekik, hogy a lányuk megőrült kb. Ha ők sem tudnak róla semmit, akkor lehet megértőek lesznek veled. 24/F
2014. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

No para, az élet megy tovább. Nem mondom, hogy örülj ennek, de újabb távlatok másabb élet. Nagyobb tapasztalat.. Na ez viszont jól fog jönni.

Azon meg ne rágódj, hogy palira vett vagy sem. Nem hiszem hogy így volt, csak egyszerűen elszaladt. Ennyi.

2014. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!