Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel? A párom elhagyott. (meleg téma)

Figyelt kérdés

A párom ma szakított velem. Nagyon szeretem őt és nem bírom elfogadni, hogy nincs többé. A szakítást azzal indokolta, hogy neki most a karrierjét kell építenie és ebbe most egy kapcsolat nem fér bele. Hogyan felejtsek? Megszakad a szívem.


19/f/m



2014. nov. 11. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy ilyen miatt otthagyott, akkor nem szeretett igazán, sajnalom!
2014. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudok erre válaszolni.

De ha úgy kiírod a kérdést, mintha lány lennél akkor sokkal több válasz fog érkezni. És lesz náhány hasznos is :)

2014. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok egyáltalán homofób: ezért is furcsa nekem, hogy feltűnteted, hogy meleg téma. Nem nagyon vagyok jártas a dologban, de ugyanolyan típusú kapcsolatok vannak a melegek közt, mint a heterók közt, nem? tehát az egyik esetleg felveszi a papucsot, vagy folyton veszekednek, vagy harmónia, vagy sok szex, vagy kevés szex, családcentrikusság, és nem, stb stb... nem? Ugyan úgy kezeld, ahogy a filmekben látod. Ez van. Ne ezen rágódj egész nap. Ahogy minden ember: a legjobb, ha beletemetkezel a karrierépítésbe, ahogy ő. És hidd el, ahogy építed az életed, jönni fog valaki, akinek megtetszik a friss és életképes jövőképed. Sok ember ezt rontja el: magábafordul szakításkor, vagy úgy amúgy egyáltalán magábafordultan ül otthon a GYIK előtt és sír és azon nyammog egész nap, hogy jaaaaaj hogy lesz nekem barátnőm?? vagy barátom?? így sehogy. Többnyire. Persze van olyan, hogy két életúnt ember egymásra talál, de általában az életúnt embereknek is a pozitív emberek jönnek be... nemtom nesze dönts
2014. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ja 3-mas vagyok, be akartam kicsit szólni, hogy minek írod ki, hogy meleg téma. Általános téma.
2014. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes,mert ha valóban szeretett és minden rendben volt köztetek akkor melletted is építhetné a karrierjét.Főleg ha szeretitek egymást , akkor őt csak előre vinné az életben ,hogy vki mellette áll és segít mindenben neki.Támogattad őt ? Vagy volt vita amiatt ,hogy sokat dolgozik ? Ha nem volt semmi ilyen akkor ha nem jön rá ,hogy hibázott és veled akkor lenni,felejtsd el.Ne szomorkodj egy olyan miatt , aki ilyen hülyeséggel magyarázza, hogy elhagy.
2014. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő az első szerelmem és nem akarok nélküle élni. Egy kicsit lehet, hogy én is elrontottam, mert többször mondtam neki, hogy állandóan csak a munkával meg az egyetemmel foglalkozik és rám nem szán annyi időt, amennyit én szeretnék, de már ezt is bánom :(
2014. nov. 11. 23:06
 7/19 anonim ***** válasza:

két lehetőség van:

1) rád unt

2) van valaki más az életében.

Nem akarom összetörni az illúzióidat, de ha nem volt semmi gond a kapcsolatotokkal, és jól kijöttetek, akkor ez a két verzió a leggyakoribb. Vannak olyanok, akiknek folyton új kapcsolat vagy kaland kell.

2014. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Minden szakítás nehéz. Ha érzékenyebb lelkületű vagy (én is az voltam) akkor egy ideig nagyon nehéz lesz neked, de lassan idővel eljön majd a továbblépés időszaka... De most nem lehet könnyű neked.
2014. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem hiszem hogy ez lenne. Már amikor megismerkedtünk akkor elmondta hogy ő munkamániás. Azért is nem hiszem hogy lenne valakije mert ő már 23 éves és én voltam a második kapcsolata csak.
2014. nov. 11. 23:09
 10/19 A kérdező kommentje:
Most azt érzem hogy a lelkem millió kis darabra törött össze.
2014. nov. 11. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!