Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegem van, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már k***ra elegem van a kib***tt első szerelmi csalódásból adódó szenvedésből ő már le***r engem magasról mert ennek már 3 hónapja hogy megtörtént hogy szakított velem mert nem bírta a távot de én még mindig k***ra szenvedek ő van a fejemben folyton és már nagyon unom ezt az egészet..igen ismerkedek folyton eljárok bulizni is folyton ismerkedek! de amikor egyedül vagyok mindig ő jut eszembe és másokban is őt keresem... mivel tökéletes volt a külsője és a tulajdonságai is és halálosan nagyon beleszerettem..és félek hogy nem lesz olyan lány mint ő itt a nyomorult Borsodban.. ő Alföldön lakott tényleg egy gyönyörű hely imádtam a légkört a hangulatot mindent..de Borsod nem az én világom egyáltalán és 17 évesen elköltözni sem tudok.. mit tegyek? elegem van teljesen.

2014. nov. 14. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kis idő és elfelejted!
2014. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ez így. Nekem 2.5 éves kapcsolatom volt. Másfél éve pedig nincs senkim. Persze ő már összeköltözött azzal akiért elhagyott, én meg itt tespedek. Ezt vedd tudomásul, az élet ilyen b*szakodós :)

23/F

2014. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hát oké ha valami átlag lányról lett volna szó.. de tökéletes volt kivéve a belsője mert hát eldobott magától.. és félek hogy itt nem lesz ilyen mert csak hülye tini ribik vannak..és Borsod meg tudjuk milyen hely..
2014. nov. 14. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
senki sem tökéletes. vannak szép lányok, vannak normális lányok, és van, aki mindkét kategóriában benne van. nem tudnád valakivel rendesen kibeszélni mindent? kicsit olyan mintha rádtelepedett volna ez az egész
2014. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát van megtudom beszélni anyummal de inkább egy másik lány segítene vagy ha újból szerelmes lennék valakibe... az segítene nagyon..
2014. nov. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!