Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti milyen esetekben szakítanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetekben szakítanátok a párotokkal? Vagy szakítottatok? (Illetve ti ez esetben szakítanátok? )

Figyelt kérdés

A barátommal 7 lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt először olvassátok el ha szeretnétek többet tudni (az utolsó választ ő írta)

Mostanában egy csomó dolgot ígér, de sose tartja be. Az egyik az volt, hogy a játékát a Lol-t törli.. megtette de visszatöltötte gépre. A másiik az, hogy van egy csaj, aki nagy szerelme volt még tavaly év elején kollégiumba és megkértem rá, hogy ne írogasson neki de folytatta, mostmár állítolag tiltotta és mikor írogatott vele az üzeneteket törölte (az egészet). Az utolsó az volt, hogy elmentek kirándulni és megkértem rá, hogy ne igyon. (16 éves és Romániába mentek) Megígérte, hogy nem fog.. a szemembe mondta. Visszaér az útról és mondta, hogy ivott 4 pohárral pálinkát és valami meggyes cuccot is csak mert a büszkesége olyan fontos volt és persze hányt is majd másnap eljötg se fürödve se fogat mosva és én nem tudtam a hányásáról és smároltunk. Ennél az ígereténél mondtam neki, hogy ha nem úgy lesz komolyan szakítok vele. Szakítottam is vele, de eljött hozzánk 2 szál rózsával. Talán megsajnáltam, vagy nem tudom de megbocsájtottam neki.



2014. nov. 20. 18:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Rákényszeríted, hogy törölje a kedvenc játékát, balhézol, és nem beszélhet akivel akar, eldöntöd, hogy egy kiránduláson amin ott sem vagy ihat e, és még neked áll feljebb.


Ez a pasas vagy egy akkora papucs mint ide a szaturnusz, vagy csak szerelmes. Utóbbi esetben idővel kitisztul a feje és azt fogja tenni amit kéne: szakít veled és többé a maga közelébe sem enged.


Tudod kinek szabályoznád be így az életét... Egy igazi férfinak biztosan nem...

2014. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
A lol a kedvenc játékom (lány vagyok) és ha valaki megparancsolná, hogy töröljem, kidobnám a pecsába. Egy kapcsolatban szerintem tilos parancsolgatni, ha mégis előfordul, akkor az nem normális. Se attól aki megmond valamit, se attól aki eltűri...
2014. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

A csaj akivel megtiltom, hogy beszéljen olyan aki szeret félrelépni. Állandóan gépezik, sose tanul. 6 tantáryból bukásra áll és anyuja se szereti a játékát.

2014. nov. 20. 18:08
 4/30 anonim ***** válasza:

Szóval az anyukája, és ura parancsolója vagy.

Nagyjából az első ilyen mondatodnál úgy tennélek lapátra mint a sicc :DDDD (de minden értelmes férfi és ezt komolyan mondom. elviselhetetlen egy csaj lehetsz :DDDD)

2014. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék neki parancsolgatni, csak segíteni neki. A játékot azért mondtam neki, hogy valami rendes hobbit keressen és ne csak a gépet nyomja.
2014. nov. 20. 18:11
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát most akkor szúrjatok hátba, mert nem szeretném, hogy 16 évesen 6 tantárgyból megbukjon és igyon osztálykiránduláson, hogy tönkrebassza a máját.
2014. nov. 20. 18:13
 7/30 anonim ***** válasza:
Megsúgok neked valamit! Nagy szerencséd hogy visszament hozzád, biztos tényleg szeret! A legutálatosabb dolog ha valakinek ilyen szinten szabályozni akarod az életét, de mégis mire fel?
2014. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

#6

nem szúrlak. Inkább csak nem értem, hogy a fenébe maradhat veled ha ilyen kiállhatatlan vagy :DDD tuti szerelmes, mert minden pasi kirakná a szűrödet az első héten.

Ha elmúlik a vörös köd ő is ki fogja :D


De majd a 22. kosár után megtanulod magadtól is...

2014. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De nem erted miről beszélek. Nem akarok neki parancsolgatni, lehet hogy tenyleg megteszem. De megis egy osztalykiranulas nem arrol szol h mindenki reszegen fetreng es okad mindenfele 16 evesen
2014. nov. 20. 18:26
 10/30 A kérdező kommentje:
Ha én nem vagyok mellette egybol azzal a csajjal irogat, mikor a csaj a sajat baratjat csalja allandoan es nem szeretnem h vele is kikezdjen, amugy hagyom beszelgetni emberekkel
2014. nov. 20. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!