Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a gondolataimba befurakodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gondolataimba befurakodott vki aki nem a parom, akkor a kapcsolatomat mar ugyis megette a fene vagy sem? L

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez az akaratodon múlik.
2014. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Most ha úgy érzed meg tudnád csalni nem biztos, hogy a valóságban is menne. Lehet ha odajutnál megtorpannál mert rájönnél, hogy a kapcsolatod fontosabb ennél.
2014. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, a kapcsolatod rendben van mindaddig, amíg ki nem szeretsz a partneredből.
2014. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen.


De azért jellemző nekem minden volt csajomnál ezt történt mindig "befurakodott" valaki aki jobb nálam

2014. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vége ja.most sebezhető vagy,könnyen buknak ilyenkor.
2014. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg csak fantáziálgatsz nem,de ha képes lennél megcsalni is akkor igen.
2014. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van amíg egyenlőre csak ábrándozól de nem tennéd meg addig nincs baj.

De ha már úgy érzed hogy letépnéd a ruháit és már nem annyira érdekes számodra a párod, ahogy írták "kiszeretsz" belőle akkor jobb elhagyni.

2014. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kosz nektek!

Pisti tetszett a valaszod.. mar voltam ilyen helyzetben es ugy dontottem stop nincs tovabb . Nem volt szivem hozza.

A paromat is szeretem de bonyolult nagyon minden..

2014. dec. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!