Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne ezt rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alcoholic kérdése:

Hogyan lehetne ezt rendbe hozni vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sokat veszekszünk és voltak dolgok mikor én hazudtam neki volt mikor ő ígért valamit és nem tartotta be. Ezek összessége miatt minden nap csak veszekszünk amit nem én kezdek... Szakítás nálunk lehetetlen mert annyira szeretjük egymást hogy 2 nap után már mintha semmi sem történt volna újra együtt vagyunk. Meg aztán baromira féltékeny és mindig azzal csesztet hogy én megcsalom ami persze nem igaz. A sok vita itt a baj. :/ Rendbe szeretném ezt hozni de kifogytam az ötletekből vagy mit tegyek?

1 éve vagyunk együtt.

18/F és 16/L



2014. dec. 7. 23:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
nálunk is ez a helyzet... :/
2014. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám átgondolni hogy ez most szerelem-e vagy ragaszkodás egyáltalán.
2015. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit hogy szerintem a bizalom egy kapcsolat alapja. Ha az nincs meg akkor végetek van...
2015. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nala sose volt bizalom... tul feltekeny, mar az elejen azzal jott nekem hogy en tutira megcsalom es meg okot se adtam ra...
2015. jan. 9. 22:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyonnagyon féltékeny. De utálom az ilyet, áhh :/ Én hagyném az ilyen kapcsolatot, inkább már csak barátok vagytok, mint szerelmesek. Vagy te hogyan érzed?
2015. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az 5-ösnek igaza van. Ha ennyire nem megy lehet hagynotok kéne. A lánynak meg meg kéne oldania a saját problémáit amik miatt ilyen féltékeny, bizonytalan meg paranoiás.
2015. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nagyon szerelmes beléd. még eléggé fiatal és naív, gondolom nem volt még sok kapcsolata (vagy nem volt). nem kell kis dolgok miatt aggódni. ott lesz benne mindig a mumus, de úgyis megnyugszik majd, mert szeret. aztán meg ha továbbra is együtt lesztek majd felnő. szeressétek egymást. :)
2015. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egyébként én is átéltem már hasonlót. én voltam a lány. ne kövess el hibákat az a lényeg és légy vele mindig őszinte.
2015. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ez igaz... de ne fogjunk ra mindent hisz nem csak o a hibas mert ahogy irtam en is hazudtam neki bar o is nekem...


En igazabol szeretem nagyon.. legbelul erzem hogy o nekem fontos es szerelmes vagyok stb... csak a sok vita miatt ugy latja hogy "utalom". Nem igazan szeretnem elvesziteni de felek hogy elobb utobb elfogom :/

2015. jan. 9. 22:46
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja meg azt tegyuk hozza hogy egy apro dolgon is ossze tudunk kapni. Mondjuk nalam mar a vitak ugy zajlanak hogy hagyom hogy lenyugodjon addig nem is irok neki... de ekkor meg kapom az uzeneteket hogy biztos meguntam azert nem irok szoval nehez ez es mar nem tudom mit kene tennem, mi lenne a celszeru.
2015. jan. 9. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!