Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hagyjam békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam békén?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondta,hogy ne irkáljak neki,ne nehezítsem meg a dolgot.. szakítottunk, de én még mindig ragaszkodom hozzá és szeretem..nem akarom elfelejteni,de ő igen..

2014. dec. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd!
2014. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2014. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az,hogy már nem szeret.. rossz neki ha beszélünk..
2014. dec. 8. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret akkor ne is erőltesd. Felejtsd el.
2014. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd! Ha nem fogod akkor ő majd fog hidd el.. tapasztalat..
2014. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Saját tapasztalatból mondom neked, hogy hagyd! Pár éve velünk hasonló volt a helyzet.Én kétszer is végigcsináltam ezt. Egyszer úgy hogy tepertem itána mint a hülye, máskor pedig egyáltalán nem foglalkoztam vele, éltem az életem, vidámságot mutattam felé, pasiztam. Később elmondta Nekem, hogy nagyon rossz volt ezt látnia, és nem akart tovább várni, vissza akart kapni... Természetesen nem mindenki egyforma, de ha nem is megy vissza hozzád hidd el, hogy zavarni dogja, hogy nélküle is boldog vagy! És persze Neked is könnyebb lesz túllenni rajta így. A környezeted észre fogja venni, hogy erős vagy, boldog és ez bevonzza majd az új pasit is! :D :P
2014. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!