Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, mert sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert sohasem kezdeményeztem. Ez kifogás, vagy jogos?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt voltunk 3 hónapig, és adódott volna szexre alkalom, de nem nagyon használtam ki őket,

nem akartam, hogy azt gondolja, csak meg akarnám dönteni. Erre azt mondta, hogy nem tudja így folytatni, mert nem érzi, hogy kívánnám. Ki akarok békülni vele, ezután hogy tudnám meggyőzni?



2014. dec. 10. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora liba...
2014. dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki, hogy azért nem próbálkozom, mert nem akarom, hogy tahóságnak vegye.
2014. dec. 10. 02:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért bepróbálkozhattál volna, ő meg maximum nemet mondott volna, ha még nem akarja a dolgot. Az egyik napról a másikra szakítás (ha így történt) nem jogos, de az érzés az.
2014. dec. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De legalább anno megbeszélted vele, elmondtad neki, hogy te nagyon kívánod őt, csak nem akarod elsietni és hogy azt gondolja, hogy csak arra kell?
2014. dec. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt utólag belátom : / De meggyőzhetném valahogyan szerinted? Szakításkor azt is mondta, hogy ezután már úgy érezné, hogy ő erőlteti, és nekem nincs kedvem hozzá. Ettől eltekintve egy nagyon normális csaj, sajnálnám emiatt a dolgot.
2014. dec. 10. 02:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem meg azért dobott a csajom, mert túl sokat akartam szexelni:D

Amúgy ha valamit megtanultam a kapcsolatokról, az az hogy felesleges a második esély, ugyanúgy fog végződni.

2014. dec. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mekkora idióták ezek a nők! Ha nyomulsz, akkor áá csak meg akarod dugni, csak szexre kell. Ha meg nem nyomulsz, áá lúzer puhapö.cs, biztos nem kívánod.

Utálom a nőket.

2014. dec. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jááj, szegény! Ha túl nyomulós vagy az a baj, ha nem, akkor meg az... vannak még fura csajok! :D

Kicsit Te is hibás vagy, mert őszinte lehettél volna vele és akkor nem lett volna ez, neki viszont kitartóbbnak kellett volna lennie, vagy neki is megkérdeznie, hogy valami gond van e. Éretlenségre vall, hogy emiatt szakított veled, főleg 3 hónap(!!) után, az igazán nem sok idő,bár nem tudom hány évesek vagytok.

Kibékülni úgy tudsz vele szerintem, ha találkoztok és őszinték vagytok egymáshoz! Ha megbeszélitek, új szintre fog lépni a kapcsolatotok, de a későbbiekben is legyetek egymáshoz mindenben őszinték, mert most nem voltatok és látod mi lett a vége.. :/

Sok sikert! :)


22N

2014. dec. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de szerintem teljesen jogosan csinálta a barátnőd, amit csinált. 3 hónap? Mi a szar? Max. ha szüzek vagytok, akkor értem meg. Kettőtök közül bizony te tűnsz a sokkal érzékenyebbnek, viráglelkűbbnek és jól látszik hogy nem illettetek össze.


Elmondom nekem hogy nézett ki a három legutóbbi barátnőmmel (barátnővel, tehát komoly kapcsolattal) az első szex:

-4 randi és 1 hét ismeretség után szexeltünk, aztán fél évig voltunk együtt

-7-8 randi, kb. 2,5 hét ismeretség után szexeltünk aztán 1 évig voltunk együtt

-3 randi és 10 nap ismeretség után szexeltünk, aztán fél évig voltunk együtt

És ez lenne a normális!


Azt javaslom neked sürgősen változtass a mentalitásodon, különben érni fognak még pofára esések az életben. Akármit is hazudjanak neked, a lányok 90%-a az érdekérvényesítő, szexuálisan agresszív férfiakat szereti, nem azt aki fél elmondani hogy szexelni akar, meg olyanokat gondol, mint te, hogy "nehogy azt higgye hogy csak szexre kell". Ezen komolyan mondom hogy sürgősen változtass a saját érdekedben, ha nem akarsz még több ilyen rossz élményt az életedbe.


21/F

2014. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem sikerült valami jól ráéreznetek egymásra. Szerintem ez nagyobb baj, mint, hogy jogos vagy sem. 3 hónap alatt nem jött le, hogy kívánja és várja, hogy csináljátok. Elég fura. Nem vagytok egy hullámhosszon. Ha mégis menteni szeretnél ezen valamit, talán részesítsd egy kiadós szexben, úgy, hogy döbbenjen meg, hogy mire vagy képes. ;) Egy nő véleménye volt.
2014. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!