Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mennyire normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy kiskutyája. 2 hónapos. Nem nagyon neveli... inkább csak simogatni akarja meg minden.


A kutya 10 percenként behugyozik a lakásba. Hajnalban nem hagy minket aludni.

Van egy kennel jól szigetelt kutyaházba, mióta megjött a kiskutya (1 hónapja) ígérgeti, hogy pluszban kitömi szalmával, és majd odaszoktatja.


Azóta a kutya bent rajcsúrozik a lakásban ágyra felmászik, minden, barátnőm nem neveli.

Sőt, most kitalálta, hogy fáradt és döglik egész nap az ágyban meg mesét olvas. Addig én takarítottam a kutya hugyot.


Most elegem lett és kitettem az udvarra, erre kapom a letolást, hogy miattam fog megfázni.


Ti mit csinálnátok?



2014. dec. 21. 19:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az alapvető bajom az, hogy nem szedi össze magát, hogy "na most akkor kezdjünk bele, tanítsuk be, rakjuk rendbe a kennelt"... hanem egyszerűen csak sajnálkozik és szarik bele az egészbe.


Most csak azért mert nő ez az én dolgom lenne?

Vagy jól gondolom, hogy egyszerűen egy igénytelen p*csa"


Ja :) most azzal jön, hogy írjam le azt is, hogy egész nap a gép előtt ülök és semmit nem csinálok.

"kint marad és akkor megdöglik, és akkor örülhetsz, jó?" ilyeneket mond.


Ahelyett, hogy mondjuk felkelne és rendbe tenné.


Csak magamat alázom azzal, hogy emellett a lány mellett vagyok ugye?


Sajnos az a baj, hogy kidobtak otthonról és hozzá költöztem.

2014. dec. 21. 19:05
 2/13 anonim válasza:
Állj ki magadért és értesd meg vele, hogy ez a valóság, ha vesz egy állatot, akkor azt gondozni, nevelni, tanítani és tisztán tartani kell, nem pedig átruházni másra az egészet. Ne legyél puhap*cs, beszélj vele erről és mondd ki amit gondolsz. A megfázásról meg csak annyi, hogy nem egy p*csanyaló zsebdög simikutyákat kéne venniük az embereknek, ami csak arra van, hogy legyen, hanem normális szerethető kutyának kinéző ebeket. Nem is értem hol szebb az a patkánykutya, mint egy Labrador, Golden Retriever, Husky vagy akár csak egy Német juhász. Egy rendes kutya nem fázik meg, csak azok a korcsok, amiket a mai lányok divatból vesznek.
2014. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Előző vagyok. Ha nem a te lakásod, akkor meg végképp ne dolgozz helyette. Érezze már a súlyát, hogy az övé az állat.
2014. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiállni magamért, a múltkor kicsit keményebben letoltam, konkrétan összekaptunk, verekedés lett belőle és most már azzal jön, hogy rátámadok, verem, nem vagyok normális.
2014. dec. 21. 19:12
 5/13 A kérdező kommentje:

De nézd, nem is ez a lényeg, ha meg ott van mindenhol a kutyahúgy leszarja áttörli száraz felmosóronggyal és abban lépkedünk meg hordjuk be a házba.


Ha meg kiteszem a kutyát visszahozza. ja most meg:

"írjad csak nyugodtan akkor is nekem van igazam, és magasról teszel rá"

"nem fogok több tízezer forintot kifizetni ha felfázik a kutya"


amúgy vizsláról van szó, szívós fajta. nyugodtan lehetne kint is, de hogy így be van szoktatva persze, hogy sír, ha kiteszik.

2014. dec. 21. 19:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Most én itt hiába teszek, vagy mondok neki bármit is, meghamisítja a saját fejében is a valóságot, mindenféle baromságokat vág hozzám, ha kell olyanokat amik nem is jönnek a témához és lelkileg terrorizál.
2014. dec. 21. 19:16
 7/13 A kérdező kommentje:

De azért általában ha lenyugszik lehet vele beszélni, de azt már érzem, hogy nem én hordom a nadrágot, mondom, amikor kicsit keményebb voltam vele már jött azzal, hogy "verem" meg megtámadtam. ilyet is csak akkor mondanak a nők amikor már hánynak a pasijuktól, nem?


Még cska nem is vertem meg. csak lefogtam, hogy ne kaparja ki a szemem, de néha azért meglökdösöm, hogy mi a fenét gondol már. mert nem fogja fel.

2014. dec. 21. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:

A barátnődnek kellene gondozni, meg takarítania utána, nem pedig neked. Attól mert egésznap csak gépezel, még mindig nem a te felelősséged a kutya. Tényleg elég igénytelen egy nő lehet.

Amúgy a kutya is megfázhat, ha egyik napról a másikra kerül a házból a kertbe, mert nincs hozzászokva a kinti hideghez.

2014. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

de van egy jól bélelt szigetelt kutyaháza.

Most akkor mi a normális? hogy itt rajcsúrozik a lakásban és száraz ronggyal van feltörölve a húgya? azt várom már mikor kapok komoly vese-nemibetegséget-bőrgombát-szívgyulladást ettől az egésztől.

2014. dec. 21. 19:31
 10/13 anonim válasza:
Mutasd meg a barátnődnek ezeket a válaszokat, nyisd már fel a szemét. Ha meg ilyeneket beszél és nem tudjátok megbeszélni a dolgaitokat akkor nem ott a helyed.
2014. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!