Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mit jelent ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha valaki gyerekes egy kapcsolatba 17/F?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm emiatt ment szét velem ... valóban nem vagyok túl komoly de hát basszus 17 évesen mit vegyek komolyan ? Az érettségit az rendben is van arra készülök mindenhogyan de most 17 évesen senkin sincs olyan huu de rohadt sok teher meg felelősség persze hogy 17 évesen gyerek vagyok ...


Illetve bármikor komoly témáról beszélgettünk ott teljesen normális komolyan eltudtam mondani a látásmódomat akár vallás-globális problémák-egy könyv véleményezése vagy bármi akkor mégis miért vagyok gyerekes és mit takar ez pontosan szerintetek ?



2014. dec. 21. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet feleslegesen vitáztál, vagy feleslegesen kötöttél bele dolgokba, vagy kinevetted, mikor nem kellett volna. Bármi ilyesmi lehet.
2014. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
A nők korán érnek és ez azt jelenti, hogy túlságosan felnőttnek érzik már magukat ebben a korban.
2014. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Legyen egy felelőség teljes munkád, és azután mond hogy nincs teher...

Jaa, te egy olyan vagy akit anyuci-apuci eltart, s mindent megvesznek és semmiben nem segítesz otthon?

-Ja így már értem.

2014. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem értem a felelősség hogy függ össze a házi munkával? jah bocs hogy 17 évesen nem magamat tartom el hát rohadjak már meg hogy ilyen szemét vagyok ... segítek otthon takarítani rendben tartom a saját szobámat de ettől mégis mi felelősség van rajtam ? Oo
2014. dec. 21. 22:26
 5/20 anonim ***** válasza:
Az első mondatomat nem értelmezted! ;)
2014. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Legyen egy felelőség teljes munkád, és azután mond hogy nincs teher... "


de nem értem ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez :D persze hogy lesz saját családom akikért felelősséggel tartozom megértem hogy van teher de egy 17 évest le gyerekezni mint negatív jelző nem tudok hová tenni .. ha 30 éves lennék megértem ha valaki ezt mondja mint probléma de így nem :D Szóval pontosan légyszíves kifejtenéd hogy ezzel most mire gondolsz ?

2014. dec. 21. 22:40
 7/20 anonim ***** válasza:
17 éves korában az embernek mégis milyen munkája legyen? Ki az az ember, aki 17 évesen dolgozik és magát tartja el, miközben iskolába is jár?
2014. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Speciel ha megvan a jogosítvànyod az elèg nagy felelőség...

Munkánál pl.:Ha több százezres gèpek mellett dolgozol..

2014. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Màrmint nem arra gondoltam hogy magát látja el, de ad valamennyit haza meg segít ahogy tud..
2014. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
jogsi elég drága dolog nem kértem meg a szüleimet hogy ilyeneket álljanak nekem majd ráér magamnak és nem még nem dolgozzak gépek mellet és nem is fogok :D még mindig nem értem hova akarsz kilyukadni hogy felelősség ha van munkád .. ez oké de 17 évesen nem fogom otthagyni a sulit hogy dolgozzak :D
2014. dec. 21. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!