Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakitott velem a barátnőm és nagyon megviselt. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Tehát megviselt a szakitás, pedig én már régóta terveztem vele szakitani.. Nem éreztem jól magam a kapcsolatban. Most karácsonykor külön voltunk mert ő külföldre ment a rokonaihoz és tök jól éreztem magam egyedül, felszabadult voltam és kipihent. De most mégis miután szakitottunk baromi rosszul érzem magam, mert tudom, hogy a biztos párkapcsolatom már megszűnt.. ez mennyire fura?

2014. dec. 27. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül a gondolat, hogy szakítani kéne, az a kapcsolat régen rossz. De ha tényleg így van helyesen döntöttél, mégha most fáj is. Csak azért érzed úgy, hogy rosszul cselekedtél, mert elmúlt valami ami eddig állandó volt az életedben. De túl leszel rajta..mindenkinek van ilyen az életében.
2014. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyan, mint, amikor otthagyod a megszokott sulidat
2014. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez szerintem minden embernél így van. Azért érzed, hogy hiányzik, mert megszoktad, hogy melletted van. Már nem ő hiányzik, csak a tudat, hogy valaki mindig veled volt.
2014. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!